czwartek, 4 grudnia 2014

Faszyzm uprawiany na polakach w W. Brytanii-Sandra spłonęła, bo była Polką!

Tragedia polskiej rodziny w Wielkiej Brytanii. Podpalono dom, w którym mieszkała para z Grudziądza z 5-letnim synem. Ojciec przeżył, matka zmarła w szpitalu, chłopiec walczy o życie. Mieszkańcy Kidderminster plotkują, że motywem zbrodni była nienawiść do Polaków.
Spalili Sandrę, bo była Polką
Wyjechali do Anglii, szukając lepszego życia dla siebie i synka. Sandra Nowocińska (22 l.) z narzeczonym Fabianem i 5-letnim Nikusiem mieszkali w skromnym domu w mieście Kidderminster. W miniony czwartek późnym wieczorem budynek stanął w płomieniach. Wszystko rozegrało się błyskawicznie. Mężczyzna wyskoczył z okna na dach ciężarówki, jest w dobrym stanie. Sandra została w ogarniętym pożarem budynku dłużej, by ratować dziecko. Kiedy strażacy wynieśli ich nieprzytomnych z płomieni, byli w bardzo ciężkim stanie. Sandra po paru dniach przegrała walkę o życie.

Policja zatrzymała 41-letniego mieszkańca Kidderminster - usłyszał zarzut umyślnego podpalenia, lecz wyszedł na wolność za kaucją. Dlaczego popełnił tak straszny czyn? Na forach internetowych można znaleźć pogłoski, że sprawca nienawidził Polaków przyjeżdżających do Anglii.                                                                se.pl/wydarzenia

Gowin: Niech Wielka Brytania pomoże Polakom wrócić do krajuJak człowiek słyszy  takie pierdolstwa to dosłownie "nóż sam się otwiera w kieszeni" . Czy ten złamas ma na myśli wyprawki dla rodzin polskich przed opuszczenie Wielkiej Brytanii po to , aby złodziejskie łapy w Polsce zagarnęły część tych pieniędzy - bo tak to widać z wypowiedzi powyższego. On nie widzi dobra tych ludzi po powrocie do kraju lecz podatnika, wasala i parobasa. Wstyd to malo powiedziane.