poniedziałek, 18 maja 2015

52 proc. wyborców Pawła Kukiza chce w drugiej turze głosować na Andrzeja Dudę !

Na kandydata PiS chce głosować także większość wcześniejszych wyborców Janusza Korwin-Mikkego i Adama Jarubasa. Andrzeja Dudę zamierza poprzeć aż 80 proc. Korwin-Mikkego oraz 67 proc. wyborców kandydata PSL.
Pierwszą turę wyborów prezydenckich, która odbyła się 10 maja wygrał Andrzej Duda. Poparło go 34,8 proc. wyborców. Na drugiego Bronisława Komorowskiego zagłosowało 33,9 proc.

Telewizja podkręca znaczenie Komorowskiego po debacie . W/g  telewizji Komorowski wypadł bardzo dobrze , ale osąd należy się państwu biorąc pod uwagę fakty jako już prezydenta spełnionego - tzn .  Należy sobie zadać pytanie co z naszym dziedzictwem narodowym , które za bezcen zostaje wyprzedawane.  Lasy zostaną wydane w obce ręce.  To co mówił Duda   o dużych koncernach płacących groszowe podatki , ale za to wynoszą ogromne pieniądze z naszego kraju to jest ważne !  Do puki będzie taki stan rzeczy tylko ci bogaci będą się cieszyć z kandydata PO  zaś my będziemy siedzieć z ręką w nocniku czyli pracować za gówniane pieniądze -  ściągną nam arabów na łeb żeby uszczelnić luki demograficzne ...
CZY TEGO CHCEMY ?  NIE  !  DLA KOMOROWSKIEGO  I NIE DLA PO !

TAK WIDZI TO TV.

 A TAK TO WIDZĄ  INTERNAUCI NA STRONIE FAKTÓW  - ankieta w stanie aktywnym.

18-05-2015 godz. 17.24  proszę zwrócić uwagę na sondaż z TV i ten z internetu  -  widać gołym okiem , że cos tu nie tak !
18.45