czwartek, 21 maja 2015

Korwin opowiada: Na Majdanie strzelali Polacy ?

Szokujące słowa Korwin-Mikkego

W wywiadzie dla rosyjskiego serwisu Lenta, europoseł powiedział, że za strzały do Ukraińców odpowiadają... polscy snajperzy


- Majdan to nasza robota – taką szokującą opinię dla rosyjskiego portalu Lenta.ru wygłosił... polski europoseł Janusz Korwin-Mikke. Znany z dziwnych wypowiedzi, seksistowskich komentarzy i bicia polityków po twarzy Korwin-Mikke znowu przeholował.

– Majdan to nasza robota. Usłyszałem to będąc w Europarlamencie. Mówił o tym szef ministerstwa spraw zagranicznych Estonii, Urmas Paet. Powiedział on szefowej dyplomacji Unii, Catherine Ashton, że na Majdanie strzelali nasi ludzie, a nie ludzie prezydenta Putina, czy byłego prezydenta Ukrainy, Wiktora Janukowycza – oznajmił Korwin-Mikke.


Dodał, że „zrobiliśmy to, aby zyskać przychylność Waszyngtonu".

Korwin-Mikke już wielokrotnie wcześnie dawał upust swoim prorosyjskim fascynacjom. Kiedyś przyznał, że w jego opinii „Władimir Putin byłby świetnym prezydentem Polski", innym razem opowiadał, że "rozumie strach Rosji, otoczonej przez bazy NATO", po czym dodał, że „to USA prą do wojny z Rosją".

Na kijowskim Majdanie Niepodległości rozegrały się wydarzenia, które były preludium do trwającej od roku wojny na Ukrainie. W okresie od listopada 2013 r. do marca 2014 r. na Majdanie trwały protesty Ukraińców, którzy początkowo chcieli podpisania umowy stowarzyszeniowej ich kraju z Unią Europejską, a potem przerodziły się w bunt przeciwko ekipie Wiktora Janukowycza. W wyniku szturmów milicji i działań prowokatorów, na Majdanie zginęło od 100 do nawet kilkuset osób, jednak dokładna liczba nie jest do dziś znana.

Wierzyć czy też nie ?  To dobre pytanie lecz coś w tym jest ...  Temat wraca jak bumerang i choć upłynęło już troszkę czasu to tu i ówdzie usłyszymy jeszcze nie raz o tym w mediach. Kiedy mówi to człowiek w osobie Korwina zawsze uchodzi to za bzdurę i formę niedorzeczności , ale czy na pewno ? Zaraz krótko po puczu na Ukrainie powyższa sprawa była głośna i mówiło się częściej o udziale naszych przedstawicieli w czynieniu dobra na majdanie - było to za czasów kiedy Tusk i Sikorski grali pierwsze skrzypce przy stole rozmów z Putinem , ale to pamiętamy bo tak było.  Później zostali prawie z automatu usunięci od czegokolwiek , a pałeczkę przejęli Niemcy i Francja. Gdyby nasza polityka była polityką mającą na celu dążenia do rozwiązań pokojowych pewnie zostali by do dzisiaj , ale widocznie tak nie było.  Włażenie rządowi amerykańskiemu w dupę przypadło tak do gustu wszystkim politykom , że zapomnieli o naszych najbliższych sąsiadach i o dobrych stosunkach ze wszystkimi .  
Tak, tak nie ma co się dąsać lecz wyciągnąć wnioski z tego co dzieje się na Ukrainie - bo wojna to jest wojna. To co widać na zdjęciach na filmach w mediach jest przerażające lecz nikt z nas nie chciałby mieć tego czynnika wyniszczającego kraj i  naród na własnym terenie.  

Warto więc wiedzieć na kogo oddajemy głosy ,  a mamy możliwość zmian w zasięgu ręki.  Kiedy do władzy doszła PO każdy myślał ,że idiotów się pozbyliśmy - jak widać nie .  Niekiedy lepiej mieć wroga twarzą w twarz niż wilka w owczej skórze wpuszczając go  do zagrody.   Czyli krótko mówiąc nie oceniaj partii po programie , a człowieka po wyglądzie ....   

Dla nas Polaków - każdy jest wrogiem narodu, który będzie dążył do konfliktu z innymi naszymi sąsiadami wbrew naszym sprzeciwom.  Wrogiem będzie każdy ten , który przekładać będzie nasze dobro nad dobrem innego kraju zasilając ich i tak już opasłe portfele ,  a o kim mówię każdy wie. My nie chcemy umacniać dolara bo nas to nie obchodzi - chcemy żyć z mocną złotówkom i silnym gospodarczo krajem w europie .  (ahd)  I jeszcze jedno - pamiętajmy ,że inteligentni ludzie to my Naród , a nie ci po drugiej stronie ekranu !!  Tamci to są tylko cwaniacy wyłudzający od nas kasę za tworzenie fikcji za wprowadzanie nas w stan letargu.