czwartek, 21 maja 2015

NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ ? DUDA CZY KOMOROWSKI ?

Jest to tylko moje zdanie choć wielu może się z tym zgodzić -  tak i wielu nie. 
Przede wszystkim  stawiał bym na zmiany - to jest najważniejsze, po tym jak PO i Komorowski zgotowali nam dobrobyt w kraju budując za cudze pieniądze , każdy z nas jest dłużnikiem jako ogół o każdy z osobna utopił swoje pieniądze w nieodpowiedzialnej polityce finansowej rządzących z PO.  Ludzie zasiadający u sterów polityki Polski stracili już nie tylko twarz , ale też przegrali swoje istnienie i muszą odejść.  Zwrócicie uwagę na dwa poprzednie artykułu , które opublikowałem na stronie tego portalu.  ORBAN  - człowiek pracujący dla Węgier i z Węgrami , człowiek dla którego kraj i naród są najważniejsze !  Kiedy unia rzucała i rzuca nadal kłody pod nogi - co powiedział ?  "Węgry potrzebują stabilizacji oraz potrzebny jest gaz i inne paliwa "  co to oznacza ?  Oznacza to ,że gospodarka jaka widzi Orban jest gospodarką  przyszłości zbudowaną dla Węgrów - Jego nie obchodza jakieś tam pierdoły stawiane przez unię , która zarządzana jest w dużej mierze przez NIemców i Francuzów i innych cwaniaków.  Unia Niemiec i Francji nie pozwoli na jakikolwiek rozwój w yprzedzający  je na arenie europy bo to oni ciągną największe korzyści .  Przykładem może być tutaj biedna Grecja i jej naród . Jak do tego doszło ?  Grecy bardzo szybko zrozumieli o co chodzi w polityce unii do czego mają służyć inne kraje związkowe czyli -  Pan i sługus.  Tak jesteśmy zapleczem bogatych państw . Dalej - Grecy chcieli żyć  na takich samych warunkach jak Niemcy czy też Francuzi .  Decyzja tych dwóch była szybka i bezpardonowa - pokazali Grecji kto rządzi w Europie . 
 Orban drugi , który to zauważył postanowił działać już zawczasu kiedy aż Węgry się pogrążą  - jaka decyzja władz unii była każdy wie . 
Polska jest jednych z najgłupszych krajów w europie posiadająca potencjał na to żeby być wielkim krajem bez poddaństwa , ale na to trzeba zmian. 
  Sprawa GRAFENU   ?   Sprzedaliśmy patent na ten wynalazek za grosze !!!!  Gdzie tu jest logika władz PO i Komorowskiego ???  No gdzie .  Przykłady zostały podane dość pobieżnie i tylko wyrywkowo lecz dają nam wyraźne spojrzenie na to co dzieje sie do tej pory. Nie ważne jest  Kto będzie rządził czy to jest przedstawiciel takiej czy takiej partii lecz człowiek , który będzie potrafił ująć się za własnym krajem i będzie tworzył odpowiednia atmosferę na arenie międzynarodowej . 
Co raz głośniej mówią o wyjściu W. Brytanii z unii - mnie to wcale nie zdziwi . W Brytania jest krajem , który lubi rządzic , anie być rządzonym . Oni mają już dość napływu emigrantów z całego świata i teraz przyszedł czas na zrobienie z tym porządku , ale pod dyktaturą unijną jest to nie możliwe więc wyjście W.Brytanii jest tylko kwestią czasu. Poznali się na polityce Unii i wiedzą do czego ona zmierza.

 Niebawem może i u nas pojawić się wielu emigrantów z krajów innowierców co możne napawać zaniepokojeniem. Zacznijmy chodzić do kościoła i modlić się do Boga do puki możemy. Bo ja bym się wkurwił jakby jakiś głupiec mordę dar na dachu wieżowca i nawoływał do modłów.  

Jak pozwolimy na dalsze rządy PO i Komorowskiego - możecie być pewni ,że nasz dobra narodowe od lasów po inne gałęzie naszego przemysłu trafią w ręce obcych , a już się mówi ,że 97%  poszło do żyda jak to powiadają potocznie - więc nie dajmy się okradać. Bo to co widzimy dzisiaj  za oknem może okazać się nie nasze !  

Dlaczego Komorowski tak zaciekle walczy ?  Bo musi wywiązać się z obietnic jakie dał obcym rządom o sprzedaży naszych dóbr.   

SZANOWNI PAŃSTWO ZRÓBMY WSZYSTKO , ABY PRZEŁAMAĆ TĄ ZŁĄ PASSĘ I IDŹMY DALEJ JAK NAM NAKAZUJE SUMIENIE  I BĄDŹMY MĄDRZY - POWSTAŃMY Z KOLAN I PRZESTAŃMY  TRZYMAĆ TWARZ NA WYSOKOŚCI CZYJEŚ DUPY !!