czwartek, 21 maja 2015

Przesladowanie chrześcijan. Przepowiednie


Według interpretacji wielu tekstów przepowiedni ludzkość jest coraz bliżej zagłady. Ludzie na całym świecie obserwują znaki, o których mówili wielcy wizjonerzy. Jednym z nich jest prześladowanie chrześcijan. W ostatnich latach prześladowania są coraz intensywniejsze, głównie ze strony wyznawców Allaha. Nostradamus w swoich przepowiedniach przedstawia wizję III wojny światowej, która ma mieć podłoże religijne.W dzisiejszych czasach kiedy coraz częściej chrześcijanie stają się ofiarami prześladowań, giną z rąk wyznawców islamu na myśl nasuwają się przepowiednie, które o tym wspominają. Między innymi Nostradamus twierdził, że kiedy nadejdzie Antychryst „krew prawdziwych duchownych będzie płynąć wszędzie”. Wizjoner sugerował możliwość wybuchu wojny między dwiema religiami, połączonej z prześladowaniami Kościoła chrześcijańskiego. Badacze dzieła Nostradamusa podkreślają, że przepowiedział on trzech Antychrystów w dziejach ludzkości. 

Pierwszy to Napoleon ( niektóre źródłach podają Stalina), zaś drugim miał być Hitler. Przepowiednie Nostradamusa mówią wprost o nadejściu trzeciego Antychrysta, który będzie prześladował Kościół i jego wikariusza - papieża. Jego zdaniem poganie „ponownie zniszczą Rzym, a Nowy i Stary Testament będą spalone”.

Anonimowa wizjonerka „Podlasianka” przepowiadała także losy narodów po trzeciej wojnie światowej, kiedy to: „powstaną ludy Azji przeciw Europie”. Twierdziła, że ukazał jej się Chrystus, który powiedział, że dopuści do prześladowania Kościoła, ponieważ jest niezadowolony z kapłanów i zakonów. Usłyszała słowa: „Biada wam faryzeusze w sutannach i habitach”. Twierdziła, że prześladowanie Kościoła będzie służyć oczyszczeniu duchownych. Czy świat faktycznie zmierza już ku zagładzie?

Czytam z ciekawością tego typu artykuły lecz zawsze zastanawia mnie skąd oni , ci wszyscy  znawcy wiedzą o jakie czasy chodzi ?  Czy na prawdę Nostradamus musiał sedno zagadnienia ukrywać przed głupim kościołem i jeszcze głupszymi jego orędownikami. 
Tak sobie myślę ,że aby zlokalizować odpowiednie miejsce to w tym wypadku muszą sie zbiegać 3 niewiadome w jednym punkcie czyli:  człowiek , rzecz- przedmiot  i czas? W biblii napisano ,że w dniach ostatnich mamy wypatrywać znaków na niebie, ziemi i wodzie..  ?  Znaków ostatnio mamy pod dostatkiem ,  teraz i wielu ludzi można podpiąć pod to wydarzenie  , a i punkty  zapalne rysują się na naszym globie same,  niemal nakładają się na siebie , pasują do dni końca jak ulał. 
Jednym dodatkowym pomocnym znakiem od Nostradamusa jest fakt ,że będzie to wojna religijna i co dalej? 
Niekiedy wygląda mi to jakby to sami ludzie pisali scenariusz sami dla nas wszystkich, a nie jakiś tam Bóg , którego nikt nie widział i pewnie nie zobaczy lub też zobaczy na samym końcu,  kiedy już będzie za późno bo głupi i chciwy człowiek sam zniszczy to co było mu dane. 

Osobiście uważam ,że jest plan zmontowany przez ludzi cwanych i przebiegłych - chodzi mi o wprowadzenie NWO za wszelką cenę i tym samym zniszczenie wszystkich religii ,a  w tym miejscu namalowanie jednej ,zwaną doktryną zainicjowaną przez garstkę ludzi na ziemi bawiącymi się nami jak zabawkami.  

Doktryna ta zapowiada depopulację ludności do minimum (Projekt Avalon lub też  Misja AngloSakosońska) , która przewiduje pozostawienie 500 milionów istnień taki scenariusz napisany został już dawno. Prawdopodobnie mieszanie narodów na całym świecie jest tego oznaką i celem zamierzonym i wymierzonym przeciwko nam . W takich krajach w razie konfliktów , każdy z każdym będzie walczył nie wyjeżdżając daleko. 
Takie rdzenne etnicznie kraje jak Chiny i im podobne będą na pozycji wygranej - tam nikt nie dopuści do zmiany wiary i polityki z tym związanej stąd  też Chiny są wymieniane jako jedno z głównych zagrożeń  dla planów NWO (tam ludzie się zdrowo odżywiają - choć mają tego nie wiele), ale nie grozi im GMO żywność toksyczna, a do jakiego stopnia nasze żarcie jest toksyczne może niebawem się dowiemy.   Dlaczego wymieniłem żywność ? My to spożywamy na maxa , a substancje zawarte w żywności mogą posłużyć jako składniki do produkcji materiałów wybuchowych. Niektóre się utleniają , a inne pozostają w naszych organizmach na zawsze.

 Potrzebna jest broń masowego rażenia, ale taka jakiej nie ma nikt inny - i tu jest problem.....? Jeżeli ktoś taką broń posiada więcej państw niż jedno - to jest już wielki problem bo nie można jej zastosować - grozić to będzie odwetem .
No więc co ?????
Przyszła mi taka myśl..  Czym jest tak na prawdę Zderzacz Hadronów umiejscowiony w Szwajcarii ?? W państwie założonym przez uciekających Templariuszy - ludzi , założycieli pierwszych banków na świecie - owianych tajemniczością. Ludzi wyklętych przez zachłanny, chciwy kościół. Przecież w biblii napisane jest ,że antychryst jest to człowiek lecz nie musi być to innowierca jak to każdy myśli,  czyli : Arab , Buddysta itd.  Nie.  
To  może być ktoś wyklęty przez kościół tak jak jest to w wypadku Templariuszy . Ludzi mądrych i  majętnych stąd Szwajcaria - coś mi się wydaje ,że w tym wypadku  nie mylę się ,  ale wróćmy do zderzacza. 
To może być broń o jakiej nikt nie ma pojęcia i nie jest to typowa broń konwencjonalna łącznie z bronią atomową włącznie- nie to  nie to. 
Co prawda to co wypisuję może wielu się nie podobać i uważa jako temat urojony - fakt, ale zacznijcie sami szukać tematów związanych z zakonem templariuszy - w pewnym momencie oni zniknęli na dobre - czy to możliwe ?  Nie. 
 Jest coś i czegoś nie ma , ale jest . Który z krajów oferuje straż papieską i sprawuje pieczę na Watykanem ?  Przypadek?  Za dużo przypadków jak na raz . Ja w przypadki nie wierzę - więc pozostaje tylko zdrowa logika choć niekiedy wygląda to na odwrót to jednak tak jest.
 Powiem tylko tak ...  są Banki ?Chwila na zastanowienie ....
  Więc i są ich założyciele i choć nie ci którzy je zakładali lecz są ich spadkobiercy dzierżący schedę po swoich pra pra ojcach ... 
Zderzacz Hadronów  może okazać się wyzwalaczem materii powodującym reakcję w każdym organizmie żyjącym . Zakres działania takiego urządzenia musi być potężny. Tym czym dzisiaj się odżywiamy może okazać się ładunkiem potrzebnym do unicestwienia miliardów ludzi i to w jednym momencie w jednej chwili. Badania prowadzone tam są non stop szukając odpowiednich parametrów.

I teraz jak już wspomniałem jest człowiek zwany Antychrystem człowiek chcący odegrać się na swoich oprawcach i zdrajcach jakim jest kościół (czyli na  nierządnicy w purpuracie zasiadającej  w mieście na siedmiu wzgórzach ) . 
Jest też  i Bestia jej znakiem jest 666  - jak wszyscy wiemy tak nazwany został komputer ukryty pod Brukselą. To on zbiera wszystkie dane i nadaje numer każdemu człowiekowi na ziemi i to on przeprowadzi selekcję ludzi przydatnych i tych , których należy pozbyć się w pierwszej kolejności. Wiemy jak kasuje się nie potrzebne foldery, pliki w komputerze. To proste . 
Każdy z nas jest plikiem, kraj folderem na dysku jakim jest Ziemia  czyż to nie jest prawdopodobne?
Teraz już tylko pozostała synchronizacja i ktoś kto nadusi przycisk - USUŃ ! Będzie to tzw. Antychryst. 

Przeżyją  ludzie , ale gdzie? 

... Nie sądziłem ,że ten artykuł wzbudzi ,aż takie zainteresowanie ?  Nie wiem jakimi pobudkami kierują się czytający - pewnie jest was pół na pół. Część z was wie do czego zmierzałem i choć jest on krótki  to dla tych , którzy orientują się  w temacie nie jest problemem nic więcej dodawać  nie trzeba - sami wiedzą , gdzie szukać i jak. Nawet na tym blogu można znaleźć wiele odpowiedzi - większości są podane na stronach podanych na samej górze bloga. 

Jednej bardzo ważnej składowej , którą pominąłem jest to jak zamontować w organizmie wyzwalacza odpowiedzialnego za selekcję  ? Było głośno o chipach RFIT wszczepianych pod skórę .  Chip taki miałby być czymś na wzór dowodów osobistych powiązanych z kartami różnej treści - od bankowych do ....  czyli od A do Z .
 Kiedy zrobiła się wrzawa cały projekt ucichł i tylko, gdzie nie gdzie przebąkiwane są wiadomości o wszczepieniach takich urządzeń co nie znaczy ,że odstąpiono całkowicie.   Np. w Szwecji w prywatnym koncernie przystąpiono do Chipowania pracowników - oczywiście był to tylko epizod lecz szwedzkie mediia chwaliły ten dar postępu, a i zachipowani pracownicy mówili o wymiernych skutkach takiego procederu : włączanie urządzeń biurowych , otwieranie drzwi do różnych działów itp, itd - przykłady jakie zostały podane są powierzchowne i każdy z nas wie jak działa taka technologia - coś na zasadzie  karty zbliżeniowej ...?   FAJNIE CO?

Jakie to niesie za sobą skutki negatywne i wręcz katastrofalne - jest nie do przyjęcia w takich warunkach w jakich żyjemy dzisiaj w takiej formie  nie ma prawa bytu. Zostaniemy podzieleni   i to skutecznie. Jeżeli za nie wpuszczenie kogoś do lokalu odpowiadał człowiek zawsze można było oskarżyć w sposób fizyczny - przy tej technologi no niestety "trwoga do boga nie do maszyny "
 I tak jak masz konto czyste ?  Nie kupisz , nie wejdziesz nigdzie, a gdzie się pojawisz będziesz się rysował na odpowiedni kolor , pewnie w tym wypadku na czerwono - jako osoba juz podejrzana.  Takie są zamiary i możecie być pewni ,że to wejdzie w życie jeszcze za naszej kadencji. To jest tylko kwestia czasu. Do tego czasu jeszcze możemy wiele zmienić jako spójne narody . Od niektórych partii , aż śmierdzi doktryną NWO choć nikt tego głośno nie mówi to jest realnym zagrożeniem . 


do jakich rozmiarów można to zminiaturyzować , aby bezwiednie zainstalować w ludziach chip RFIT? Ten jest już bardzo mały. Jako chip uśpiony nie potrzebuje dużego źródła zasilania i może być użyty tylko raz lub też jako podkład do śledzenia kogoś. 


Obronimy się jako ludzie czy też pójdziemy z nurtem przyszłości .....? Czy damy się zamknąć?  Czy chcemy być więźniami mimo woli ?  Kto wierzy w to co tu jest napisane ten wie dokąd to zmierza - Ten kto widzi w tym przyszłość jest skazany już na wieczne potępienie - przez kogo ?  Przez ludzi łakomych i chciwych. 

Rozpoczęły się eksperymenty w LHC z dwukrotnie większą energią zderzeń

Zgodnie z harmonogramem Wielki Zderzacz Hadronów po przejściu wszelkich możliwych testów zaczyna regularną pracę. Rozpoczyna się zderzanie cząstek elementarnych z niemal dwukrotnie większymi energiami. Niektórzy sugerują, że praca tego urządzenia nie pozostaje bez wpływu na naszą planetę, a nawet ostrzegają, że przeprowadzane tam eksperymenty mogą doprowadzić do trudnego do przewidzenia kataklizmu.Wielki Zderzacz Hadronów - LHC (Large Hadron Collider) to liczący 27 km pierścień z elektromagnesów, który jest zarządzany przez organizację CERN. Został on zbudowany w podziemnym tunelu na granicy szwajcarsko-francuskiej. Urządzenie tworzono w celu doświadczalnego potwierdzenia, istnienia tak zwanej "boskiej cząsteczki", czyli bozonu cechującego Higgsa. Podobno udało się to w 2012 roku, gdy LHC pracował jeszcze z połową dzisiejszej mocy.Podwojenie energii zderzeń wymusiło trwająca 20 miesięcy modernizację akceleratora. Od początku maja trwały testy kolejnych obwodów. Przeprowadzano też zderzenia testowe. Teraz mają się rozpocząć regularne prace LHC w ramach kilku prowadzonych równolegle eksperymentów.