czwartek, 21 maja 2015

ROSJA I WYBORY W POLSCE - Znowu pchają się goście z Polski...


SKOCZNA MUZYKA RODEM Z DISCO POLO..   A CO ZA TYM  IDZIE WIDAĆ ,ŻE ROSJANOM BRAKUJE POLSKI  I POLAKÓW WIĘC POLSKA MA BARDZO WIELKIE ZNACZENIE SKORO JUŻ O NAS PIOSENKI UKŁADAJĄ TO JESZCZE ŚPIEWAJĄ.

Rosyjski kabaret „Klub Wesołych i Pomysłowych Noworosji” działa na terenach okupowanych przez separatystów na Ukrainie. Ten ponury żart z polskiej tragedii nosi tytuł „Serdecznie witamy w Smoleńsku. (W oczekiwaniu na wybory w Polsce)”. Całą tę bulwersującą sprawę ujawnił portal kresy24.pl.


„Smoleńsk zaprasza... kiedyś gości z Polski prowadził do nas w bagno Iwan Susanin (zgodnie z rosyjską legendą ten chłop miał podczas najazdu Polaków na Rosję w latach 1611-1612 miał wyprowadzić polskie wojsko na bagna)... Ale znowu pchają się goście z Polski... Aż słychać brzozy głośny trzask... Niech znowu przylatuje wasza ekipa... Smoleńsk zaprasza... prowadzi do nas trasa weekendowa... zapewnimy wam pierwszorzędny program... pomyślimy o czarterze... Smoleńsk zaprasza!" - fragmenty tego „utworu” cytujemy za portalem kresy24.pl.