sobota, 30 maja 2015

SONDAŻE: "PO" I LEWICA ZMIECIONE Z POWIERZCHNI ZIEMI. KUKIZ PRZED 'PO' ?

Co można powiedzieć ?  Idźmy na całość i nie bójmy się zmian! Nas zmieniają już od 25 lat i to skutecznie. Zabierają nam to co dla nas jest najwartościowsze wolność! 
Choć wszędzie krzyczą ,że wraz z demokracją przyszła ta upragniona pseudo wolność , ale tylko pseudo.Nasze wartości zastępowane są tymi rodem z zachodnich amerykańskich kryminałów. Ludzie są napuszczani na siebie niczym dzikie zwierzęta - po co? Czy tak ma wyglądać nasze życie - niepewne - pozbawione skrupułów. Powinniśmy i musimy zreanimować nasze zniszczone gałęzie gospodarki Polskiej ,które tym samym dostarczą nowych i starych miejsc pracy , a to jest bardzo ważne. Naprawić handel ! W sposób oczywisty , a nie na papierze. W tym kraju na prawdę może być dobrze .  I należy też pamiętać ,że nie zawsze wygląd świadczy o człowieku.  Dobrego gospodarza poznasz po plonach ! 
Dajmy szansę każdemu , a nie tylko tym ,  sprawującym władzę przez zasiedzenie. 
Nigdy nie byłem orędownikiem zmian o 180 stopni lecz w tym wypadku trzeba tak zrobić - te 7 000 000 uciekających z kraju polaków jest na to dowodem niepodważalnym.

Najnowszy sondaż pracowni Estymator dla tygodnika „Newsweek” nie pozostawia złudzeń: po jesiennych wyborach ugrupowanie muzyka – jeśli powstanie – zaszkodziłoby mocno Platformie Obywatelskiej! W rankingu poparcia partii politycznych wygrałaby zjednoczona prawica, z PiS na czele (może liczyć na 36% poparcia). Na drugim miejscu znalazłoby się ugrupowanie Pawła Kukiza z wynikiem 25 % poparcia. PO znalazłaby się dopiero na trzecim miejscu z wynikiem 20 % głosów!W Sejmie znalazłby się jeszcze SLD z 5 proc. poparcia. A pozostałe partie? Na PSL zagłosowałoby 4 proc. badanych, partia KORWiN mogłaby liczyć na 2 proc. głosów, a na Twój Ruch i Ruch Narodowy głos oddałoby po 1 proc. badanych.Wybory parlamentarne zaplanowane są na październik. Szykują się intensywne miesiące walki o miejsca w Sejmie!