sobota, 6 czerwca 2015

islam: SONDA W POLSCE WYKAZAŁA ,ŻE.....

Dlaczego Polacy nie lubią muzułmanów?

Polacy w końcu nauczyli się uczyć na błędach innych krajów i wolą dmuchać na zimne niż sparzyć się w sposób realny.  Wiedzą to Francuzi i Niemcy , ale także Brytyjczycy . Nie tak dawne zabieganie Camerona o odcięcie napływu emigrantów z całego świata nie pozostawia złudzeń. Niemcy wychodzą na ulicę i głośno krzyczą "STOP ISLAMIZACJI NIEMIEC" Takie sa fakty. 

Poniższa sonda została opublikowana na stronie : http://swiat.newsweek.pl/polacy-nie-lubia-muzulmanow-jestesmy-antymuzulmanscy,artykuly,364436,1.html  i pewnie ma zadanie sprawdzenie nastrojów panujących w Polsce i każdego Polaka z osobna co będzie jak nam wpierdzilelą na nasz teren uchodźców wspomnianych już prędzej.  W Polsce mamy już jeden problem z Talmudem teraz czeka nas problem Koranu.  Nie dajmy przenosić czyiś wojen na nasz teren. Idąc za przykładem Brytyjczyków i Niemców wiemy z przeszłości ,że na ich to właśnie terenach powstawały komórki terrorystyczne i to tam właśnie zrodziły się zaplecza dla ISIs . Jest to bardzo wymowne . 
Możecie mi wierzyć - byłem wielokrotnie w Berlinie i wiem jak wyglądają dzisiejsze ulice tego miasta- to już nie jest Berlin niemiecki. Idąc ulicą Sonnenaleje w kierunku Hermannplaz  czyli do centrum czy też Frankfurteraleje w kierunku wieży spotkać tam można rzesze muzułmanów ,a co istotne sklepy, knajpy, i rodzinne interesy tychże wyznawców - tam nie ma już niemieckich sklepów tak jak to znamy sprzed lat. 

Polska nie jest bogatym krajem ! Nie róbmy sobie problemów za w czasu  bo póżniej będzie już za późno .  My Polacy nie możemy utrzymać własnych małych sklepików , kawiarni , knajpek bo jesteśmy za biedni, a nasz rząd nasz niszczy podatkami i innymi dekretami mijającymi się ze zdrowym rozsądkiem . 

Z poniższej sondy wynika że:  prawie 58% Polaków już się boi islamu - to są ci co czytają i wnikliwie słuchają wiadomości , a wiadomości nie są pozytywne więc to jest zrozumiałe. Następna grupa ludzi prawie 12% mówi ,że ma stosunek pozytywny lecz nie chce meczetów - to jest następna grupa nastawiona negatywnie bo nie wiem czy ci ludzie zdają sobie sprawę z tego ,że wiara w islam jest tak głęboko zakorzeniona ,iż meczety są wizytówką każdego muzłmana i prędzej czy później powstaną. To jest pewne w brew jakikolwiek zapewnieniom. Więc te 12% należy dodać do powyższej grupy niezadowolonych Polaków i mamy konkretny obraz jaki jawi się przed naszymi oczami  - jest 70 %  ludzi mówiących NIE. Z badań Pew Research Center wynika, że niechęć do muzułmanów jest w Polsce o wiele większa niż w innych dużych krajach europejskich. Dlaczego?


W Polsce mieszka zaledwie kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, mniejszość na tyle nieliczna, że na co dzień niemal niewidoczna. Wydawałoby się więc, że Polacy powinni mieć do wyznawców Allaha stosunek całkowicie obojętny. Nic bardziej błędnego. Z raportu Pew Research Centerwynika, że osoby negatywnie postrzegające muzułmanów stanowią większość (56 proc.), gorszy stosunek mają do nich jedynie Włosi (niechęć wyraża 61 proc.).

Co ciekawe, w innych dużych krajach Unii Europejskiej (poza Polakami i Włochami Pew zbadał jeszcze Francuzów, Hiszpanów, Niemców i Brytyjczyków) stosunek ten jest zdecydowanie pozytywny. To jest totalna bzdura!!! 

Przychylną opinię o nich wyraziło średnio 61 proc. respondentów, w tym najwięcej we Francji (76 proc.), gdzie mniejszość muzułmańska liczy niemal 5 milionów osób.


muzułmanie, polska, ue, raport

Zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego ,że na tych terenach..  czyli Syria, Liban, Irak itd trwa wojna. Żal ludzi ???  No żal , ale  należy na to wszystko spojrzeć z innego punktu widzenia. Kto I jaki kraj jest odpowiedzialny za tą krwawą jadkę  na terenach powyższych krajów?  Wiecie ?  Tak to USA i Izrael i ich polityka doprowadziły do zmieszania z gównem tych krajów. Więc powinni teraz zapewnić tym ludziom spokój  i jakieś życie w spokoju, a nie dorabiać się na dalszym handlu bronią i płaceniu milionów dolarów na to , aby tam spokoju nie było . 
Muzułmanie z Klifatu juz zapowiedzieli ,że będą wysyłać wraz z uchodźcami swoje grupy terrorystyczne w celu dalszego ich wykorzystania na terenach krajów na których sie osiedlą . Mieliśmy już przykłady ścinania głów przechodniom na ulicy. MIeliśmy juz przykłady wysadzania w powietrze lokali, autobusów itd.  Wybór należy do was . 

Nauczmy się szanować własną wiarę bez względu na to jaka ona by nie była. Macie w dupie księży ? To i dobrze ja też ich nie lubię choć nie każdego można ładować do jednego wora z tymi chciwymi złodziejami czy też pederastami i pedofilami.  Ale wiarę ,którą posiadamy uszanujmy , żeby inni nie kazali nam szanować swojej.