piątek, 26 czerwca 2015

TUNEZJA: ISLAMIŚCI CZEKAJĄ NA CIEBIE - WYBIERASZ SIĘ TAM NA URLOP ?

Najbardziej krwawy atak terrorystyczny miał dzisiaj miejsce w kurorcie turystycznym Susa w Tunezji. W mieście doszło do ataku na dwa hotele pełne turystów. Wiadomo o strzelaninie i według niepotwierdzonych wciąż informacji zabito przynajmniej 27 osób. Terroryści strzelali z kałasznikowów na plaży do turystów opalających się na leżakach.

Jak się okazuje nawet w hotelach nikt nie będzie bezpieczny. Ostatecznie upadł mit enklaw turystycznych bez terroryzmu i zagrożeń.sugerują, że dzisiejsze zamachy to dopiero początek piekła, jakie może nam zgotować Państwo Islamskie. Być może czeka nas cała sekwencja zamachów terrorystycznych, a gotowi do ich przeprowadzenia uśpieni terroryści już dawno są w Europie. 

Wkrótce dzięki Unii Europejskiej będziemy ich importować również do Polski. Czas przyjąć do wiadomości, że trwa wojna z cywilizacją islamską i dlatego będą kolejne niewinne ofiary.

Rano media poinformowały, że na terenie Francji doszło do kolejnego zamachu terrorystycznego. W regionie Isere w pobliżu Grenoble nieznani sprawcy zaatakowali lokalną firmę gazową. Jeden z terrorystów wjechał w zbiorniki z gazem. Terroryści dekapitowali też jednego z Francuzów. Odciętą głowę wbito na ogrodzenie, obok którego znaleziono też flagę Państwa Islamskiego i wiadomość, o nieznanej jeszcze treści. Obrazki taki widywano przedtem często w Syrii. Okazało się, że dokonał tego islamista, którego francuskie służby przestały inwigilować w 2013 roku.