wtorek, 9 czerwca 2015

Węgry: Márton Gyöngyösi -Polsce radzi, by zerwała z Zachodem, zanim ten ją znów zdradziWyjście z NATO, a potem z Unii – taki program dla Węgier kreśli Márton Gyöngyösi, który będzie szefem węgierskiej dyplomacji, jeśli prawicowy Jobbik dojdzie do władzy. Polsce radzi, by zerwała z Zachodem, zanim ten ją znów zdradzi.

HUNGARY PARTIES JOBBIK

Wygramy wybory, weźmiemy głęboki oddech i odbudujemy nasz kraj rodzinny – mówił pod koniec maja na kongresie ugrupowania Jobbik jego przewodniczący Gábor Vona. Od intelektualistów i polityków w Budpeszcie słyszałem, że jedyną partią, która ma szanse pokonać Orbána w 2018 r., jest właśnie ugrupowanie Vony. Dlatego Jobbik łagodzi swój wizerunek, idąc w ślady francuskiego Frontu Narodowego, zaś zdesperowany Fidesz sięga po retorykę Jobbiku w walce o elektorat skrajnej prawicy - pisze Jacek Pawlicki, który w "Newsweeku" rozmawia z Mártonem Gyöngyösim. Ten wykształcony na Zachodzie 37-latek, który w Jobbiku odpowiada za sprawy zagraniczne, zasłynął m.in. tym, że trzy lata temu wezwał do policzenia Żydów w węgierskim rządzie i parlamencie. – To faszysta – mówi o Pawlickiemu znajomy dziennikarz.

(.. i to bardzo zabolało ? Policzenie żydów w rządzie to bardzo wymowne zjawisko , które powinno i u nas zostać wdrożone dla sprawdzenia ilu Polaków tak na prawdę jest u steru władzy. Nazwiska i sam adres zameldowania nic nam nie mówią.  W poprzednim artykule jest załączony link do listy niby Polaków będącymi faktycznie z pochodzenia żydami. Każdy to wie tylko nikt nic nie robi - Dlaczego?  Czy Polski i Polaków nie stać na nasz własny rząd ?  Nie dziwią mnie dążenia Węgier i ich partii do wskazania ilu u nich jest  żydów w ich rządzie. Pomyślcie sami jeżeli żydzi rządzą w Polsce i na Węgrzech i paru innych krajach - to kto sprawuje władzę ?  To jest już jasne . Prowadzenie do globalizacji w takim wypadku jest nieuniknione. Ludzie nie zdają sobie sprawy ,że Polska czy też Węgry , Czesi , Ukraina itd będą tylko nazwami na mapie świata i to wszystko. Podrygi globalizacji już  w tej chwili są widoczne w sposób namacalny - Grupa Bildberga - jest rząd ponad rządami świata i to on wyznacza politykę każdego kraju, a kto się sprzeciwia jest wyzywany od faszystów , terrorystów.  

Dajmy upór temu i nie poddawajmy się w walce z globalizacją . Czy chcemy być tylko nazwą na mapie ? Czy chcemy przyjmować na siłę obcych ludzi ? W brew naszej woli . Polacy co się z nami dzieje. Wyjdźmy z tego letargu i fascynacji zachodem bo to nie wróży nic dobrego. Zobaczcie po ile kosztuje litr paliwa na stacji cpn  - 4,90zł  tak?  Czy nas stać , aby amerykanom fundować dostatek i odbudowę dolara naszym kosztem ?  Paliwa tanieją na rynkach !

 Podałem już parę razy link do artykułu "Niewolnictwo XXI wieku" i żadnych wniosków nikt z tego nie wyciąga zresztą ten wpis krąży po różnych portalach i pewnie jest czytany jak wycinek z historii  - ale takie są fakty tam jest opis , pełen opis wprowadzania doktryny kapitalistycznej czyli pełnego wyzysku pod płaszczykiem pseudodemokracji.  Takie sa fakty.  Oni nam każą zapierdalać do 67 lat lub też 40 lat przepracowanych - CZy ktoś z was  dostanie pełną emeryturę i czy w ogóle ją dostanie ????   Zastanówcie się , a mówię to do roczników już od roku 1965 wzwyż .   )

Márton Gyöngyösi: Fidesz naśladuje nas dzień po dniu. Orbán wie, że Rosja jest ważnym rynkiem zbytu dla Węgier, że unijne sankcje wymierzone w Rosję mocno uderzyły w naszą gospodarkę. Wie też, że na Ukrainie mieszka 200 tys. Węgrów i że są oni zagrożeni nie ze strony Rosji, tylko Kijowa. Dlatego uważamy, że Węgry powinny trzymać się z dala od tej wojny.

– A jednak ostatni szczyt NATO, który jest przecież sojuszem obronnym, to była głównie dyskusja o tym, jak wzmocnić siły ofensywne. Zresztą Pakt Północnoatlantycki stracił zasadność istnienia po upadku Układu Warszawskiego.