środa, 3 czerwca 2015

Zróbcie porządek z tymi pedałami!

Ukarają nauczycielkę za mówienie prawdy, bo wyzwała od pedałów ? Ma rację ! Większość Polaków tak mówi i co z tego ?
Polskie władze idą z nurtem - te wartości nie są im obce dlatego w taki sposób bronią swoich ...  heheheh
Marsz Równości w Gdańsku

OBRONA TRADYCJI I JEJ WARTOŚCI TO NAJWAŻNIEJSZE CO NAM POZOSTAŁO. OD 25 LAT PSEDODEMOKRACJI KASOWANO NAM PAMIĘĆ BEZUSTANNIE WPYCHAJĄC  SODOMITÓW JAKO WZÓR DO NAŚLADOWANIA. TO JEST ODRAŻAJĄCE !


Zróbcie porządek z tymi pedałami! Czy takie słowa przystoją kobiecie, która do tego uczy w szkole? Nie! Tak zachowywała się właśnie na gdańskiej paradzie równości radna PiS i gdańska nauczycielka historii Anna Kołakowska. Sprawą zajmuje się już wojewoda.

PEDERAŚCI NAPIĘTNOWANI 


W sobotę ulicami Gdańska przeszły dwie manifestacje, w sumie prawie 1,5 tys. osób. Część reprezentowało środowiska LGBT i odmienną orientację seksulaną, część wartości narodowe. Niestety nie obyło się bez incydentów...

Uczestniczką jednego z nich była Anna Kołakowska, radna PiS, która słynie z kontrowersyjnych poglądów. Nie dość, że razem z grupą innych narodowców blokowała ulicę, to jeszcze wykrzykiwała obraźliwe hasła w kierunku homoseksualistów. Interweniowała policja.

Sprawie przygląda się już wojewoda Ryszard Stachurski i rzecznik dyscyplinarny. Wszczęto postępowanie wyjaśniające, które ma ustalić, czy radna nie uchybiła godności zawodu nauczyciela. Kurator oświaty przygląda się też placówce, gdzie pracuje Anna Kołakowska. To Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku. Anna Kołakowska uczy tam historii.