piątek, 31 lipca 2015

GRASZ W TOTKA ? - bo kiedy TY grasz ...

Losowanie na żywo. Wynik pokazał się, zanim wypadły kule

oni grają z tobą wkutasa ? Poniżej został zarejestrowany jeden z nielicznych przypadków oszustwa na zwolennikach gier liczbowych. Choć zarejestrowano go w Serbii to system jest podobny jak nie taki sam . Zachodzi pytanie : Kto w takim razie wygrywa i na jakich zasadach ?

Szef państwowej loterii w Serbii Aleksandar Vulović zrezygnował ze stanowiska z powodu podejrzeń o oszustwo podczas wtorkowego losowania na żywo. Piąta liczba kombinacji pojawiła się na ekranie zanim ją faktycznie wylosowano.

Wywołało to podejrzenia wśród widzów, że wyniki gry LOTO ustalono odgórnie.

W losowaniu padły najpierw trzy pierwsze liczby: 4, 33, 12. Jako czwarta została wyciągnięta kula z numerem 27, ale na ekranie pojawił się numer 21, a dopiero potem, jako piąty, numer 27. Kiedy przyszła kolej na piątą kulę, z bębna wyciągnięto kulę z napisem 21. ( tylko drobny błąd systemu spowodował iż prawda wyszła na jaw , a reszta w sposób lawinowy pokazała dalszą kompromitację i chęć zatarcia przekrętu)


W pewnej chwili grafika na ekranie pokazywała same "27", a potem całkiem znikła.
Odejście szefa "moralnym obowiązkiem"
Władze państwowej loterii zaprzeczyły oszustwom i oświadczyły, że nastąpiła usterka techniczna wywołana błędem operatora - podał dziennik "Blic". Zapewniły, że "losowanie przebiegło zgodnie z zasadami" i że państwowa loteria "to instytucja przestrzegająca prawa".

Vulović w czwartek oświadczył jednak, że ustąpienie jest jego "moralnym obowiązkiem".

Policja poinformowała, że pracownicy loterii zajmujący się feralnym losowaniem przejdą badanie wykrywaczem kłamstw. Komputery i inne urządzenia zarekwirowano. Do tej pory przesłuchano sześć osób.

Loteria jest bardzo popularna w Serbii, która boryka się z problemami gospodarczymi i korupcją.


Pamiętam plotki - powiedzmy plotki krążyły w Polsce o rzekomym przychodzeniu do domu n/n pana , który zawierał pakt z graczem na wygrana w umówionej wysokości z tym ,że suma jaką gracz otrzymać miał w efekcie końcowym była o połowę niższa itd. ale jak juz  powiedziałem to były takie plotki ..... ???