piątek, 3 lipca 2015

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych informacji

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych informacji. Według prognoz najsłynniejszego polskiego jasnowidza, bankructwo Grecji zapoczątkuje rozpad Unii Europejskiej. Będzie to miało swoje konsekwencje ekonomiczne. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że politycy wiedzą, co się święci, ale nie mówią nam prawdy. Jackowski mówi o zamęcie, który ma niebawem powstać w Europie. Twierdzi, że czeka nas nawet wojna... Zobaczcie wideo, które nagrał dla Fakt.pl

 wideo na stronie :


To o czym mówi Jackowski nie jest żadną tajemnicą lecz niestety potwierdzeniem tego co juz wiemy.
Wiemy co ? wiemy jak ? Ale nie wiemy kiedy ?
Choć Jackowski mówi głośno o roku jeszcze spokojnym 2015 - to 2016 może przynieść niestety nawet wojnę . Brzmi to jak jakiś nonsens lecz śmiać nie ma się z czego . 
Będzie wspaniale jak przypuszczenia Jackowskiego obrócą się pył , a nie nasze życie. Puki co musimy tylko obserwować to co sie dzieje na arenie międzynarodowej i to pod każdym kątem. Stanów zapalnych mamy pod dostatkiem więc nawet błahe wydarzenie może wywołać lawinę .  
Amerykański sprzęt wojskowy niekoniecznie musi zostać wykorzystany w wojnie z Rosją lecz może być użyty p-ko nam ...  dosłownie !  Co zrobi naród pozbawiony funduszy , banki padną , żarcia nie będzie ???  Ludzie ruszą do walki . Miejmy tylko nadzieję ,ze wojsko nie stanie przeciwko narodowi.  Wiem ,ze to brzmi na prawdę jak kpina , ale warto przeanalizować każdy mozliwy scenariusz .