piątek, 31 lipca 2015

MUZUŁMANIE OGŁOSILI NA TERENIE POLSKIEGO OŚRODKA KALIFAT – TERRORYZUJĄ CHRZEŚCIJAN ZA ZGODĄ POLSKICH SŁ. MUNDUROWYCH !!!!

MYŚLENIE ISLAMISTÓW - 
"TAM GDZIE SĄ MUZUŁMANIE  - TAM JEST ISLAM !"JESZCZE DOBRZE NIE OSIEDLILI SIĘ W POLSCE A JUŻ OGŁOSILI KALIFAT W POLSCE W OŚRODKU DLA UCHODŹCÓW

Pierwsze doniesienia są już zatrważające , a co będzie dalej ?!  Piszemy na różnych portalach, blogach - ba przestrzegamy przed islamizacją naszego kraju - i co ?  Ludzie mają to w dupie i dalej lżą naszą wiarę chrześcijańską na rzecz KOGO się pytam ? Innowierców ,którzy nie zawahają się użyć siły  w stosunku do każdego... ? 
 Widzę jak w mieście siedzą młodzi ci niby mądrzy inaczej i prowadzą ożywione dyskusje po angielsku udając chu. wie kogo po to żeby stwierdzić ,że są europejczykami ...???? Jakby nigdy nimi nie byli ??  
Obserwując tych mahoniowych widzę jak im oczy chodzą prawie że na okrągło w stylu łowcy . Młody mahoń z brodą dłuższą od jego historii wskazuje jasno o jego przynależności czy tez jawnej solidarności z IS .  Sami Islamiści ogłosili rytuał noszenia tego futra jako element nieodzowny.  Widać ci mądrzy nasi naukowcy nie są ,aż tak wyedukowani lub tez maja to w dupie co będzie dalej ważne ,że do przodu.    
PROSZĘ …. AV


a co będzie gdy wypełzną na polskie ulice ? w zwartych agresywnych grupach z zamiarem nawracania ?

A TAK ROBIĄ WSZĘDZIE TAM GDZIE SĄ JUŻ ZORGANIZOWANI W ENKLAWACH 

TAK TAK MOŻNA ZOSTAĆ W IMIENIU ALLACHA 

POBITYM , OKRADZIONYM ,ZGWAŁCONYM , OKALECZONYM 

PONIŻANYM I LŻONYM 

I JESZCZE MIEĆ KŁOPOTY PRAWNE – PÓJŚĆ SIEDZIEĆ DO WIĘZIENIA
miziaforum.wordpress.com/