sobota, 4 lipca 2015

POLSKA WSPOMAGA USA JAK MOŻE ...? CENY PALIW W GÓRĘ ROPA W DÓŁ .

TRZEBA NA PRAWDĘ NIE KOCHAĆ WŁASNEGO KRAJU ,ŻEBY AŻ DO TEGO STOPNIA GNĘBIĆ SWÓJ NARÓD !

W tym i innych podobnych przypadkach Polska sama na siebie wprowadziła sankcje . 
Efektem tego co widzimy poniżej jest fakt iż ceny paliw zaczęły rosnąć już dużo wcześniej . Kiedy ropa była bardzo tania na giełdach - no chyba coś jest nie tak ??? Ktoś powie no nie zna się ,a pierd... głupoty ?  Może .... , ale kiedy cos tanieje to mam nadzieję ,że wszędzie i paliwa powinny kosztować - uśredniając cenę w granicach 3,90 zł za litr ?
Dlaczego wspomniałem USA ? Dlatego ,że właśnie jakieś 2-3 miesiące temu prezydent Obama sam wyraził swoją opinie na temat wartości dolara na rynkach światowych wracając do hegemoni sprzed lat . No cóż jeżeli kraj, który jest wstanie sam sobie dodrukować pieniądze - może wszystko nie tracąc niczego .  
I co ważne niech nikt sobie pyska nie wyciera Grecją .  Bo to nie ma sensu. Zobacz, po ile jest paliwo


Polak - Polakowi chujem i tyle !!!!!!!!!!!
5,60 zł za litr paliwa? To nie żart! Tyle kosztuje benzyna nie tylko w drogiej Hiszpanii, ale teraz także w Polsce – to cena Pb98 w Pobierowie. Grubo powyżej 5 zł trzeba płacić nie tylko nad morzem, ale także na wielu stacjach na zachodzie kraju. Więc gdzie tankować w wakacje, żeby nie przepłacić?


– Trzeba unikać stacji benzynowych na autostradach i przy ruchliwych trasach. Tam konkurencja jest najmniejsza i stacje wykorzystują to – mówi Faktowi Grzegorz Maziak, analityk epetrol. O ile na najbliższych stacjach paliw marże to 9–10 groszy, na tzw. MOP-ach (Miejscach Obsługi Podróżnych) mogą być one dwu-, trzykrotnie wyższe.