czwartek, 2 lipca 2015

USA: CHCĘ MIEĆ DWIE ŻONY I TO OD ZARAZ !

dlaczego propagowany jest kult pederastów na całym świecie ?  Może nikt się nad tym nie zastanawiał lecz prawda bywa nie raz bardziej zaskakująca ?  Jest to kontrola nad urodzeniami ....pomyślcie ?  Z takich związków nie ma potomstwa - więc nie ma reprodukcji dlatego jest masowe przyzwolenie na uprawianie pederastii i wszystkiego co z tym związane .  Przyglądam się już od dłuższego czasu na poczynania tych ludzi wynalazków i nic innego mi na myśl nie przyszło jak - KONTROLOWANA LICZBA POPULACJI.  Ilu ich jest na całym świecie ?  To są wielomilionowe rzesze dupojebców więc dzięki nim zahamowany został wzrost populacji w jakimś tam stopniu, ale zawsze  - pomyślcie ??? Mówi się głośno o przeludnieniu na naszej planecie, mówi się o depopulacji  - więc ....?   I tak to własnie wygląda . 

Legalizacja małżeństw jednopłciowych musiała mieć jakieś konsekwencje. Ten mieszkaniec Montany, zainspirowany zalegalizowaniem związków homoniewiadomo, chce również wziąć ślub. Z dwiema kobietami. Złożył już wniosek do sądu.

Nathan Collier (46 l.) oraz jego dwie partnerki, Victoria i Christine, chcą by sąd hrabstwa Yellowstone zalegalizował ich związek. Mężczyzna chciałby poślubić również swoją drugą partnerkę. Wszystkie stany USA uznają poligamię za nielegalną. Jednak Collier uznał, że jeśli dopuszczalne są małżeństwa homoseksualne, to powinna być też dopuszczona bigamia. (i ma rację w tym wypadku - to już nie są żadne przepychanki tylko wojna o tradycję z jaką świat się pożegnał.  Dwie kobiety ?  No cóż jest to twarda alternatywa na poczynania rowerzystów i ich śmiałe dążenia do zniszczenia naszych wartości w to co było naturalne. Tak szczerze to jeszcze nie widziałem , aby komuś z dupy dzieci się narodziły ???  więc nie jest to normalne !  Osobiście uważam ,że w tym wypadku tylko cud może sprawić , aby takie pozwolenie dostał . )

Zapowiedział, że jeśli sąd odrzuci jego wniosek, zamierza zaskarżyć tę decyzję. – Chodzi o sprawiedliwość w dostępie do instytucji małżeństwa – powiedział mężczyzna. – Nie mamy prawa mówić o jakiejkolwiek równości bez uznania poligamii – podkreślił. Sąd początkowo odrzucił wniosek. Później jednak urzędnicy uznali, że przed wydaniem oficjalnej decyzji, zasięgną rady prawników.

Specjaliści nie pozostawiają jednak złudzeń. Argument o dyskryminacji w kwestii zawarcia małżeństwa nie ma tutaj zastosowania. Collier wziął ślub z 40-letnią Victorią w 2000 r. W 2007 r. podczas religijnej ceremonii „poślubił” drugą żonę, Christine. Nie zawarli oficjalnego związku z obawy przed karą za bigamię.


http://www.fakt.pl/wydarzenia/usa-chce-wziac-slub-z-dwiema-kobietami-legalnie,artykuly,556246.html