czwartek, 20 sierpnia 2015

Berlin spodziewa się aż 750 tys. islamistów , arabów tym roku

ISLAM zaleje Niemcy !

W zeszłym roku wnioski o azyl w Niemczech złożyło ponad 200 tys. imigrantów.

Kanclerz Angela Merkel zwołała na 9 września spotkanie rządu federalnego i władz 16 krajów związkowych. Jednym z tematów ma być podział kosztów związanych z opieką nad uchodźcami. Landy domagają się od rządu większych dotacji. Ze względu na brak odpowiednich pomieszczeń uciekinierzy lokowani są w namiotach, salach gimnastycznych i szkolnych czy też w opuszczonych halach fabrycznych.

Emigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki próbują dostać się do pociągu jadącego z Macedonii do Serbii

W pierwszej połowie tego roku w Niemczech doszło do ponad 200 ataków na ośrodki dla uchodźców, niemal tyle samo co w całym ubiegłym roku. W lipcu nieznani sprawcy podłożyli ogień w ośrodkach dla uciekinierów w Remchingen w Badenii-Wirtembergii oraz w Reichertshofen w Bawarii. W czerwcu do podpaleń doszło m.in. w Lubece na północy kraju oraz w Miśni w Saksonii. Przed ośrodkami organizowane są pikiety i demonstracje. (
Niemcy sie bronią  jak mogą , ale czy to wystarczy ?  Nie sądzę .  Statystyki mówią same za siebie - o 200 tys ? raczej żaden Niemiec nie krzyczał by tak głośno , ale jak wiadomo Merkel przyjeła w tamtym roku 500 000 arabów na raz więc dodając te dodatkowe 750 000  daje rzeczywisty obraz co się dzieje z rodowitymi Niemcami i osiedleńcami z europy w wierze chrześcijańskiej . Jest to druzgocąca porażka chrześcijaństwa .  Chyba że ktoś sie dozbraja w ilości przyszłych żołnierzy w tej części europy o której my nie mamy zielonego pojęcia , a przyszły konflikt jest już nieunikniony )


Niemcy domagają się, aby inne kraje UE włączyły się do akcji przyjmowania uchodźców i krytykuje państwa, które odmawiają ich przyjęcia.