środa, 5 sierpnia 2015

Lepper - Człowiek , który wiedział za dużo ..

.. a wiedział np. ile będzie kosztował litr benzyny - mówiąc "zobaczycie jak będziecie płacić za litr benzyny przeszło 5 złotych"  . Słowa wypowiedziane w chwili kiedy literek na stacjach kosztował 3,25 zł. W tym samym czasie w reklamie z M. Kondratem słyszeliśmy słowa pychy "Polacy bogaćmy się !"  Przepowiednia Leppera ogarnęła śmiechem całą Polskę , ale tylko na niecałe 2 lata.  
Ten facet wiedział ,że wchodzi "ustawka" o krachach bankowych jątrząca się w zachłannych łbach za oceanu .  Co później się wydarzyło już pisać nie trzeba . 

I nie ma innej opcji -  takiej informacji nikt nie wyssie z palca na poczekaniu . Lepper był niebezpieczny dla wszelkiej maści skurwysynów z pod ciemnej gwiazdy .


Dziś przypada 4 rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Lider „Samoobrony" został znaleziony powieszony w swoim warszawskim gabinecie. Po jego śmierci powstało wiele teorii spiskowych dotyczących przyczyn samobójstwa lub zabójstwa politykaVega przedstawił sytuację, w której człowiek wzorowany na Lepperze (aktor nosił nawet charakterystyczny, czerwono-biały krawat) został skazany na śmierć przez spiskujących, byłych funkcjonariuszy WSI. Miał bowiem chcieć sprzedać komuś – nie zostało jednak wyjaśnione komu – tajemnice nieujawnionych elementów raportu weryfikacyjnego WSI.

W filmie pokazano, jak służby przygotowują się do zabójstwa. Stawiają rusztowanie przy budynku, w którym ich „cel" miał biuro. Ma być ono świadectwem, że trwa remont elewacji kamienicy. Po rusztowaniu, do biura filmowego Leppera, dostał się przebrany oficer, który zapukał w okno i miał poprosić polityka o szklankę wody. Ten wpuścił rzekomego robotnika do mieszkania. Oficer miał wtedy odurzyć Leppera, a potem upozorować jego powieszenie. Następnie rozpuszczona została informacja, że Lepper miał ogromne długi i z tego powodu targnął się na życie.

Teoria pokazana przez Vegę jest bardzo sugestywna. Nie można jednak zapomnieć, że to tylko film.  (Autor tego artykułu wierzy ,że to tylko film - można i tak .  Dla mnie jest to jedna z rekonstrukcji wydarzeń - to bardziej do mnie przemawia ahd)