czwartek, 20 sierpnia 2015

Nostradamus Code

Wybrałem taki starszy artykuł napisany jak widać poniżej w 2007 roku. Co w nim jest takiego nietypowego ... ?  Po przeczytaniu każdy sam będzie wiedział co?  Jest parę opisów mówiących o czymś czego nie było w 2007 roku , a jest teraz lub zdarzyło się na przełomie tego okresu patrząc rzecz jasna dzisiaj w 2015 roku. Jest tam zawarta pewna treść o napływie dużych mas ludzi z południa - islamu .....  W 2007 roku nie było tego problemu .. więc coś w tym jest ?? 

Napisano 10.04.2007 - 04:23
Nostradamus Code

III Wojna Swiatowa 2007- 2012

Rozdzial czwarty: czas zmartwien

Centuria 2, czterowiersz 3 i 4W okresie trwania ciągłych niepokojow, przywodca jednego z krajow Srodkowego Wschodu zdobędzie bron nuklearna. Obsesja na tle śmiercionośnych broni spowoduje, ze nie zawaha się jej użyc.

Zaatakowani odpowiedza bronia nuklearna. Ten kraj lezy nad Morzem Śródziemnym.

Jedna z bomb trafi do morza zatruwając wszystkie ryby.

Zegluga zostanie przerwana powodując glod po drugiej stronie morza a ludzie zaczna jesc zatrute ryby. Będzie to mieć miejsce we wschodniej czesci Morza Śródziemnego w rejonie ciemnych klifow.

Centuria III, czterowiersz 83

Glowica nuklearna zrzucona przez jeden z krajow Srodkowego Wschodu, rozpocznie nastepna wojne. Kraje europejskie wmieszaja się w konflikt aby zmniejszyc zagrozenie przerwania dostaw ropy.

Kiedy to zrobia oblakany przywodca zrzuci na Europe pozostale ładunki nuklearne, glownie na Wlochy.

Europejskie wybrzeże Morza Śródziemnego nie będzie nadawac się do zamieszkania.

Ten przywodca nie jest antychrystem, ale szykuje takie warunki, aby antychryst mogl dojsc do władzy przy bardzo malym sprzeciwie.

Wulkany, trzesienia ziemi, powodzie, susze

Centuria IV, czterowiersz 67


Bardzo jasna, nigdy przedtem niewidziana kometa pojawi się w czasie wielkich zmian geologicznych wywołujących trzesienia ziemi i wybuchy wolkanow zaklucajacych strefy klimatyczne. To spowoduje fale glodu, suszy i buntow społecznych w najmniej spodziewanych miejscach. Narodu wazane za bogate i silne szczególnie zachodnie będą osłabione. Będą rozdarte przez rozruchy powodowane przez ludność przenoszaca się do rejonow mających wode i zdolnych do uprawiania ziemi.

Niepokoje i osłabione struktury polityczne pomoga Antychrystowi w dojsciu do władzy.

Stany Zjednoczone będą szczególnie dotknięte seria naturalnych katastrof w szczególności trzesieniami ziemi i powodziami na calej szerokości terytorium, co wywola niebywale konflikty, desperacje i biede. Kraj zbankrutuje starając się opanowac skutki katastrof. Trzy inne wielkie kraje przesla pomoc dla obywateli.

Centuria VIII, czterowiersz 29

Zmiany na Ziemi pozwola Antychrystowi rozpocząć podboj swiata. W Europie srodkowej, południowej i na Srodkowym Wschodzie, a także we wschodniej czesci Morza Śródziemnego wystapia wielkie powodzie. Niemoc wladz lokalnych pokonanych przez katastrofy naturalne pozwoli Antychrystowi wysłać wojsko pod pozorem niesienia pomocy w przywróceniu porządku, ale głównym celem będzie opanowanie krajow i zrobienie z obywateli niewolnikow.
Powazne problemy ekonomiczne i niepokoje społeczne ułatwiają Antychrystowi przejac wladze. Przerażone problemami narody zaczna wiezyc w jego retoryke.

Antychryst uzyje nieszczęścia jako okazji do obalenia rządów i posle szpiegow. Stan wyjatkowy zacznie obowiązywać na wielu obszarach w celu zapobiegania buntom i kradzieżom.

Srodkowy Wschod, źródło jego władzy, nie będzie tak zniszczone, jak reszta swiata. Zaoferuje tedy pomoc krajom zniszczonym ale na koncu wbije im noz w plecy.

Dojscie Antychrysta do władzy na Środkowym Wschodzie.

Centuria II, czterowiersz 23 i 81
Antychryst zawładnie Iranem stosując pułapki przeciwko Ajatollahowi. Zrobi to z pomoca klakierow na dworze Ajatollaha. Najpierw usunie jego zwolennikow zaczynając woje domowa, potem da wladze człowiekowi, który będzie celem nienawiści dla zwolennikow Ajatollaha. Człowiek zostanie przez nich zamordowany w momencie zawladniecia Iranem, a jego przeciwnicy będą myśleli, ze zatrzymali obalenie rzadu nie widzac, ze był podstawiony i ze brali udzial w planach Antychrysta.

Antychryst będzie miał wladze we wlasnym rejonie w Azji i Srodkowym Wschodzie. Nastepnie usadowi się nad Morzem Śródziemnym. Z uwagi na pochodzenie będzie miał pod soba zjednoczone kraje Polnocnej Afryki, którzy symaptyzuja z nim z racji jego pochodzenia i wiezi kulturowych.Problemy komunikacyjne miedzy dwoma supermocarstwami.

Centuria II, czterowiersz 35 i 48
Blad spowoduje zalamanie komunikacji miedzy dwoma silnymi panstwami. Sytuacja jest bardziej zlozona niż wyglada. Przywodca jednego z nich będzie bardzo żałował tego, co się stalo, ale zechce dalej pelnic obowiązki i naprawic blad.Zostanie odsuniety od władzy przez innych i popadnie w polityczny niebyt. Będzie zalamany na granicy samobójstwa. Cale zdarzenie będzie mialo katastrofalne skutki i konsekwencje.


Przywodca z trzeciego swiata wywoluje konflikt

Centuria I, czterowiersz 60
Mlody ciemnej karnacji meszczyzna dojdzie do władzy w kraju trzeciego swiata. Jego głównym celem będzie zjednoczenie krajow trzeciego swiata do walki z supermocarstwami.

Konflikt nastapi na obszarach wschodniej Europy i Srodkowego Wschodu szczególnie w rejonie Adriatyku, Morza Kaspijskiego i Izraela. Nie będzie zdecydowanego zwycięzcy ale pomoze to Antychrystowi. Wiele przepowiedni z Biblii odnosi się do zdarzen w tym rejonie.


Antychryst zarabia na badaniach nad radarem w Europie

Centuria I, czterowiersz 6
Badania nad nowymi typami radaru i urządzeniami do wykrywania przeszkod pozwala operatorowi na zdobycie lepszej informacji, np. pilotowi samolotu.

Ale pierwszy eksperyment skonczy się katastrofa, kiedy drgania wywolane przez radar spowoduja osłabienie szkieletu samolotu.

Naukowcy bioracy udzial w badaniach będą musieli je chwilowo zawiesic z uwagi na konflikty dyplomatyczne i zagrozenie wojna.

Zdarzy się to w Europie zanim Antychryst dojdzie do pelnej władzy i w czasie, kiedy będzie umacnial swoja potege na Srodkowym Wschodzie.

Urzadzenia radarowe są w fazie eksperymentalnej, ale nie zostaly przetestowane. Jest to zdarzenie historyczne które pozwoli Antychrystowi zawładnąć Europa.


Brytyjska symulacja gry wojennej w Europie doprowadza do katastrofy.

Centuria II, czterowiersz 41
W trakcie gry wojennej wojsk brytyjskich i europejskich komputer ulega awarii i podaje sytuacje prawdziwej wojny zamiast symulowanej. Blad aktywuje systemy obronne panstw i prawdziwe bomby zostaja zrzucone na obszary ćwiczeń wojskowych wywołując powazny incydent międzynarodowy.

Amarykanski elektorat w martwym punkcie

Prezydenci Stanow Zjednoczonych nadmiernie wykorzystuja wladze i uprawnienia. Szczególnie nastąpiło to w okresie niepokojow społecznych i przekroczylo wszystko z czasu wojny w Wietnamie i afery Watergate. Electoral College jest rowno podzielony i nie jest w stanie podjąć decyzji o elekcji nowego prezydenta. Proces utknie w martwym punkcie z krzyczacymi na ulicach pwodujac duze napiecia w kraju. Sytuacja będzie powaznie oceniana na arenie międzynarodowej.

Z uwagi na głębokie podzialy i ogromne niepokoje społeczne, wybor prezydenta może spowodwac wybuch wojny domowej. Po dlugim czasie głębokiego impasu mowy odoszace się do patriotyzmu pozwola na kompromis i nastepna elekcja wybierze kandydata bez problemow.http://www.nostradam...ple_chapter.php
Rekomendacja ksiazki :
http://www.nostradam...CFTIeGAodhVYe2g