niedziela, 30 sierpnia 2015

STONOGA do KACZYŃSKIEGO - Kurduplu igrasz z ogniem! DORYCKA 4 ...

Nowa afera wisi w powietrzu tylko czekać jak znowu rozpęta się piekło .. ?  Co ma w zanadrzu Stonoga mówiąc o Dorycka 4 ..?  Co tam takiego ciekawego się wydarzyło ..? Jeżeli są to jakieś poważne treści to lepiej , gdyby Polacy dowiedzieli się zawczasu , a czasu nie zostało zbyt wiele.  Każdy chętnie czyta informacje związane ze Stonogą w tle - jeżeli są to jakieś wiążące informacje to lepiej żeby ujrzały światło dzienne. 
PATRZ TEŻ  - NOWSZY ARTYKUŁ !
http://adziekan69.blogspot.com/2015/09/stonoga-wyjawi-ta-maa-kanalia-jest-gejem.html

Sąd zdecydował, że Zbigniew Stonoga ma 31 sierpnia, czyli w najbliższy poniedziałek, stawić się w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce. Biznesmen jednak nie ma zamiaru zastosować się do decyzji i liczy na ułaskawienie od prezydenta Andrzeja Dudy. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił wpis, w którym zapowiedział, że jeśli do ułaskawienia nie dojdzie, to on wyjawi szczegóły z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego.


Stonoga straszy, że jeśli Duda nie zastosuje w stosunku od niego prawa łaski, to on wyzna nieznane fakty z życia Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem kontrowersyjnego biznesmena, to prezes Prawa i Sprawiedliwości kieruje Dudą i to właśnie on nie chce pozwolić na ułaskawienie Stonogi. - Mam potwierdzoną informację z najbliższego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego że nie kto inny a on właśnie sabotuje ewentualną decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu mnie - czytamy we wpisie umieszczonym przez Zbigniewa Stonogę. Dalej pisze, że poczeka do poniedziałku. Jeśli nie dostanie sygnału o zmianie swojej sytuacji to ujawni całej Polsce, co dawniej robił Kaczyński: - Poczekam do poniedziałkowego ranka na ostateczne posunięcie Prezydenta ale jeśli Kaczyński stanie mi na drodze to cała Polska dowie się o jego przeszłości z Doryckiej 4 w Warszawie. Ostro zwrócił się też wprost do prezesa PiS: - Kurduplu igrasz z ogniem! O co chodzi? Nie wiadomo.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/stonoga-do-kaczynskiego-kurduplu-igraszk-z-ogniem_669650.html

PATRZ TEŻ  - NOWSZY ARTYKUŁ !
http://adziekan69.blogspot.com/2015/09/stonoga-wyjawi-ta-maa-kanalia-jest-gejem.html