czwartek, 3 września 2015

Scenariusz podobny jak przed II WŚ: NIEMCY STRASZĄ EUROPĘ ŚRODKOWĄ ZAMKNIĘCIEM GRANIC ?! ... a ROSJA ?


Prezydent Putin o imigrantach:


"Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc gdzie szariat obowiązuje.
Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać nasze prawa zgodnie z ich życzeniami.
Mogą krzyczeć głośno o "dyskryminacji." Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury.
Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach.

Jeśli mamy przetrwać jako naród to Rosja nie pójdzie tą drogą.
Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnych zwyczajów szariatu.
A jeśli nasz szanowny ustawodawca uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji, a należy pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie."

NIEMCY WIDZĄ TO TAK !

Niemieckie ultimatum - albo przyjmujemy uchodźców, albo koniec ze strefą Schengen i z funduszami UE

Niemcy stawiają sprawę jasno. To oni rządzą Unią Europejską i albo Polska, oraz inne kraje naszego regionu przyjmą przydzieloną im liczbę uchodźców, albo koniec ze strefą ruchu bez granic w Schengen. Wskazano również, że fundusze strukturalne nie muszą być przydzielane w przyszłości takim niesolidarnym krajom.Problem jest potężny, tylko w Polsce jeszcze tego nie dostrzegamy. Tsunami uchodźców, które zalewa Europe przybywa tu w konkretnym celu - dla pieniędzy, które rozdają socjaliści. Na dodatek do Europy masowo napływają Islamiści, którzy, albo dostaną pieniądze, albo zaczną wojnę już na naszym kontynencie.

Imigranci nie chcą przebywać w krajach biednych i ściągają masowo do bogatych krajów, zwłaszcza do Niemiec. To dlatego Angela Merkel reaguje i wymusza rozdzielenie tej fali uchodźców nieznanej od II wojny światowej. Aby nieco uzmysłowić skalę tej masowej migracji ludności warto powiedzieć, że w pierwszym półroczu 2015 roku do UE dotarło 338 tysięcy osób. To więcej niż w całym 2014 roku.


Zresztą, codziennie przypływają tam promy z których na powierzchnię wychodzi na raz nawet do 4 tysięcy osób. Uchodźcy docierają na nasz kontynent również drogą lądową. Krajem tranzytowym stały się Węgry. Wczoraj w Budapeszcie nielegalni imigranci zgodnie skandowali "Allah Akbar" i "Chcemy do Niemiec". Transporty kolejowe pełne uchodźców zostały cofnięte przez służby austriackie. To jednak nie rozwiązuje problemu, który będzie jedynie narastał.

(W związku z powyższym niech Niemcy zamykają granicę i to szczelnie !!! , A EUROPEJSKIM NIEMCOM WSPÓŁCZUJĘ TAKIEJ POLITYKI ANTYPAŃSTWOWEJ !!!)

IDIOCI TO EUROPEJCZYCY -  
UNITED IDIOTS
To oczywiste, że problem z inwazją uchodźców to skutek zasiłków socjalnych. Dania już obniżyła zasiłki do 800 euro na osobę i to podobno redukcja o 45%. Oczywiście gdy imigrant ma dzieci, kwota zasiłku rośnie. No i jak ludzie ci mają nie przyjeżdżać do głupich Europejczyków, którzy rozdają im pieniądze i pozwalają brać sobie ich kobiety."Prezydent Czech: Niech każdy intelektualista weźmie do domu uchodźcęCzeski prezydent Milosz Zeman wypowiedział się na temat petycji podpisanej przez grupę naukowców, którzy opowiadają się za zapewnieniem godnych warunków życia imigrantom. Według Zemana, każdy z sygnatariuszy dokumentu powinien w takim razie wziąć do swojego domu uchodźcę.

Dokument „Naukowcy przeciwko strachowi i obojętności” podpisało ponad 3 tys. pracowników naukowych czeskich uczelni. Przeciwstawiają się w nim rzekomo rozwijającym się postawom ksenofobicznym i ekstremistycznym w społeczeństwie, które ma być wrogo nastawione do napływających do Europy imigrantów. Według czeskich intelektualistów, państwo powinno pochylić się nad losem uchodźców zapewniając im godny pobyt na terenie kraju.

Prezydent Milosz Zeman stwierdził, że intencje czeskich intelektualistów byłyby szczere, gdyby każdy z nich wziął do swojego domu uchodźcę. Jego zdaniem dokument jest potwierdzeniem tezy, iż istnieje pogłębiająca się przepaść między większością społeczeństwa i ludźmi uważającymi się za jego elitę.

Według Zemana największym zagrożeniem jest szufladkowanie ludzi obawiających się kryzysu imigracyjnego, jako ksenofobów, rasistów i faszystów. Czeski prezydent uważa, że Czesi nie są ksenofobami, ponieważ na terenie kraju mieszka blisko pół miliona cudzoziemców, a na krajowej scenie politycznej nie istnieją partie takie jak francuski Front Narodowy czy węgierski Jobbik.

Zeman powiedział też, że popiera politykę rządu Bohuslava Sobotki, który sprzeciwia się obowiązkowym kontyngentom uchodźców dla każdego z państw Unii Europejskiej. Czeska głowa państwa twierdzi, że kryzys imigracyjny nie jest przejściowy, lecz będzie się nasilał.Na podsumowanie :  Jak tu ganić politykę Putina jak w europie zachodniej tej niby mądrzejszej rządzą idioci , którzy w swej głupocie niszczą własne społeczeństwo na rzecz innowierców - ludzi nie mających nic wspólnego z obyczajnością danych krajów na tej szerokości geograficznej ..?  
Po obejrzeniu powyższego filmu należy w pełni zgodzić się co do osoby czy też osób stojących za Obamą ..Brzeziński ma krew na swoich brudnych łapach wielu zacnych osób i ile istnieje jakaś siła boska - to z tego się nie wywinie zresztą tak jak cała ta ich zasrana grupa . Oni odpowiedzą za swoje nędzne życie pławiące się w dostatku na krzywdach innych ludzi, innych narodów ?  Polityka jaką uprawia jest dokładnie odzwierciedlona w wypowiedzi  Webstera Tarpleya, ale tylko co do polityki materialnej, finansowej - ok.  

Podważa on natomiast koligację Obamy z muzułmanami - mówiąc wprost ,ze to nie możliwe..? Czyżby?
Biorąc pod uwagę iż dla Obamy muzułmanie to tylko mięso armatnie i takim miałoby być w realu to: Na pewno nie pozwoliłby  na ekspansję islamistów na Europę, a jak widać dyspozycje są jasne i wyraźne.

Gdyby ktoś chciał , aby muzułmanie się wybili na własnym terenie zostałby umożliwione im środki militarne na ich własnym terenie. Przypuszczać tez można ,że ta cała operacja wyszła z pod kontroli , a może komuś o to chodziło i dzieje się dokładnie tak jak zostało to zaplanowane.  Co najgorsza jak podają różne źródła USA finansuje podróż arabów do Europy - więc jak to jest ? Jak to się ma do rzeczywistości ? 

Nie ! drodzy państwo to właśnie za Obamy nastąpił podbój Europy w celu zniszczenia i upokorzenia nas Europejczyków w celu zniszczenia doszczętnie wiary chrześcijańskiej i wszystkiego co jest nie zgodne z polityką antychrysta bo tak można ich nazwać . ahd  


USA mają muzułmanina  za prezydenta - oczywiście ,że tak , ale już przyznać się do tego nie chcą .. bo co sa zbyt dumni ??  Czy raczej jest tylko bufonada i brak rozumu. Kenia : to kraj z którego wywodzi się ten ich prezydent .  Dlatego politykę jaką zastosował rząd USA względem europy jest podobny do tego jaki został wdrożony dla Niemiec po II WŚ względem przyjmowania turków ..   , tylko,że wtedy Niemcy potrzebowały siły roboczej , a dzisiaj za to wszystko muszą płacić inne kraja nie mające nic  z tym wspólnego poza tym ,że są rezydentami czegoś co nazywa się Unią Europejską . 

Jak Niemcy chcą zamykać granice - niech to robią byle szczelnie !