środa, 2 września 2015

Stonoga wyjawił : Ta mała KANALIA, jest GEJEM !

Dziś Zbigniew Stonoga miał stawić się w zakładzie karnym, bo sąd wydał na niego wyrok: rok więzienia. Biznesmen chciał, by prezydent Andrzej Duda zastosował w stosunku do niego prawo łaski. Na Facebooku ogłosił, że jeśli tego nie zrobi do 31 sierpnia, to on zdradzi szczegóły z życia Jarosława Kaczyńskiego. Jak zapowiedział, tak zrobił.

Zbigniew Stonoga

Najpierw Stonoga opublikował wpis, w którym zaznaczył, że to Jarosław Kaczyński kieruje Dudą i sabotuje w związku z ułaskawieniem biznesmena. Zapowiedział też, że jeżeli w poniedziałek 31 sierpnia, czyli w dniu, w którym powinien trafić za kratki, nie dostanie informacji o ułaskawieniu, zdradzi nieznane fakty z życia Kaczyńskiego. Zagroził też prezesowi Prawa i Sprawiedliwości: - Kurduplu, igrasz z ogniem. 

 Dziś około godziny 11.00 na oficjalnym profilu Zbigniewa Stonogi pojawił się wpis dotyczący sprawy. 

Jak wyjaśnił Stonoga, dostał z Kancelarii Prezydenta pismo, które donosi, że Andrzej Duda nie skorzystał z prawa łaski wobec niego. - Prezydent Andrzej Duda nie skorzystał z prawa łaski i przekazał 182 tysiące listów z waszym poparciem za które z całego serca dziękuję w trybie zwykłym do dalszego procedowania. Jak pokazuje życie Jarosławowi Kaczyńskiemu wszyscy muszą robić dobrze. politycznie dobrze mu robi Prezydent ponoć ekstra Zbigniew Ziobro ale na 100 procent od ostatnich 19 lat robi mu dobrze jego kierowca z Doryckiej.

Ta mała kanalia nienawidzi Polaków i jest gejem choć gejostwo w jego wydaniu może obrażać te środowiska. Za około 6 godzin bardzo szczegółowo opowiem wam o miłości Jarosława Kaczyńskiego (pisownia oryginalna)- brzmi pełny wpis Stonogi.