piątek, 4 września 2015

Zdrada narodu na twoich oczach ! KOPACZ CHCE PRZYJĄĆ 10 000 ISLAMISTÓW !


Polska przyjmie 10 tys. uchodźców? "Niech Kopacz to wyjaśni!"


Polska nie jest gotowa na przyjęcie zbyt dużej fali uchodźców. Dodaje, że Ewa Kopacz powinna ujawnić, "do czegoi na jakich warunkach się zobowiązała".


Beata Szydło stwierdziła w "Jeden na jeden", odnosząc się do problemu uchodźców z Syrii i Erytrei zalewających Europę, że "sytuacja wymknęła się spod kontroli". "Unia Europejska nie panuje nad tym, co się dzieje w sprawie uchodźców" - mówiła. Jej zdaniem, to z jednej strony klęska przywódców UE, a z drugiej efekty budowania w UE silnej pozycji kilku państw, które narzucają innym swoje rozwiązania i myślą tylko i wyłącznie o własnym interesie.


Szydło wytknęła Kopacz "mówienie o dwóch tysiącach uchodźców, których możemy przyjąć, a teraz dobiegają nas głosy, że mamy przyjąć 10 tysięcy”. (Liczba 10 tys. pojawiła się w przeciekach z Komisji Europejskiej ujawnionych przez "Financial Times", wcześniej zapowiadano, że Polska miałaby przyjąć 2 tys. Łącznie, jak wynika z doniesień zagranicznych mediów, UE miałaby przyjąć 160 tys. uchodźców - przyp. red.)


"Pani premier Kopacz powinna przede wszystkim powiedzieć Polakom na co się zgodziła. Ilu uchodźców przyjmie Polska i na jakich zasadach. Albo pani premier nas oszukuje, albo nie jest pewna tego, co mówi. (…)
Apel Donalda Tuska, który mówi, że państwa Europy Środkowej także powinny być solidarne z uchodźcami pokazuje, w jakim kierunku ma pójść polityka Unii Europejskiej w tym temacie. (ILE RAZY MOŻNA SWÓJ KRAJ ZDRADZAĆ ??!!) Ale my nie jesteśmy takim samym krajem jak np. Niemcy" - tłumaczyła kandydatka PiS na premiera.