środa, 21 września 2016

CDC -FEMA : CIAŁA AMERYKANÓW STANĄ SIĘ WŁASNOŚCIĄ PAŃSTWA -Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC – amerykański sanepid) daje sobie niekonstytucyjne uprawnienia, aby gromadzić i przetrzymywać obywateli na masową skalę, kiedykolwiek i gdziekolwiek.Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) dosłownie przekracza swoje uprawnienia w zakresie propozycji przyznania sobie samoistnej władzy, która oczywiście neguje wszelkie prawa obywateli USA. W opublikowanym 15 sierpnia 2016 r. dokumencie „Proponowany sposób zwalczania chorób zakaźnych”, CDC przyznaje sobie prawo do zatrzymywania ludzi na masową skalę na czas nieokreślony i bez prawa odwołania się od jej decyzji!

„Proponowany sposób” został opublikowany w Rejestrze Federalnym (Federal Register Number: 2016-18103) i można go znaleźć na stronie internetowej FederalRegister.gov. Aż trudno uwierzyć, gdy w kraju, który niby nie jest krajem komunistycznym, czyli w USA, czyta się takie postulaty.

Obywatele mogą tylko złożyć swoje komentarze (Nr CDC-2016-0068-0001) na ww. stronie internetowej do 14 października 2016. Propozycje CDC są moim zdaniem „dopinaniem ostatniego guzika”, po którym sytuacja w USA stanie się koszmarem, gdyż służąca Wielkiej Farmacji CDC chce stworzyć policyjne państwo, które kontroluje „zdrowie swych obywateli”.Propozycja CDC jest sprzeczna z Konstytucją Stanów Zjednoczonych Ameryki i stanowymi praw konstytucyjnych.

Jeżeli ta totalitarna „propozycja” nada CDC uprawnienia policji medycznej, obywatele USA mogą pożegnać się ze swoimi dziećmi i swoimi ciałami, które przestaną należeć do nich, a staną się własnością państwa za pośrednictwem CDC. Mogą też oczekiwać internowania w amerykańskich obozach FEMA.

Tłumaczenie: Renata
Źródło oryginalne: MostHolyFamilyMonastery.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl