czwartek, 29 września 2016

.. jak zachlastać sobie implanta w pyrdlu ?? Czesi to wiedzą ..W Republice Czeskiej aż dwadzieścia osób zaimplantowało sobie chip, z pomocą którego można dokonywać takich operacji, jak opłacenie zakupów zamiast skorzystania z karty zbliżeniowej, czy też odblokowywanie telefonu komórkowego. Przy tym, jak podaje Czeskie Radio, płatności z wykorzystaniem chipa można jak na razie realizować tylko w bitcoinach.

Znalezione obrazy dla zapytania chipy rfid

Chipy noszą wymiary 12×12 mm i są implantowane między wskazującym i dużym palcem, na wewnętrznej stronie lewej dłoni.

„Nie ma z tym większych problemów. Jeśli zdecydujecie się na jego zakup, zostanie on wam dostarczony w sterylnym opakowaniu, chip będzie już w strzykawce. Wystarczy tylko zdezynfekować dłoń, otworzyć w sterylnym pomieszczeniu opakowanie z chipem i zaimplantować go sobie dokładnie tak, jak robi się zastrzyk” — mówi Jan Hubik, przedstawiciel czeskiej organizacji Paralelni Polis.

Jak powiedział Hubik, ludzi, którzy chcą zaimplantować sobie chip, jest coraz więcej. „Pierwszą tego typu akcję przeprowadziliśmy w tym roku, pod koniec stycznia. Kolejna implantacja miała miejsce we wrześniu, i zjawiło się na niej dwukrotnie więcej osób” — powiedział Gubik.

Realizacja płatności z wykorzystaniem chipu jest jak na razie możliwa tylko w bitcoinach.

Źródło: pl.SputnikNews.com