wtorek, 27 września 2016

Zmiana biegunów Ziemi przyśpieszyła w sierpniu 2016

Jest to niewątpliwie dłuższy temat i postanowiłem zamieścić go osobno z paroma linkami wstecznymi , aby zobrazować czas , a właściwie od jakie czasu mówi,mówiło się głośno na ten temat. Teraz to jakoś przycichło, ale nie zapominajmy o włączonym zegarze tego cyklu. W tego rodzaju zjawiska pewnie nie wszyscy wierzą ..  ?  i wcale się temu nie dziwię . Same środowiska tzw naukowe wprowadzają zamęt to raz potwierdzajac hipotetyczne fakty to inni z kolei negują je wysnuwając zupełnie coś innego. 


Pole magnetyczne Ziemi - czerwiec 2014 r. kolor niebieski - osłabnięcie, czerwone – wzmocnienie pola magnetycznego
Składającą się z trzech satelitów misję Swarm wysłano na orbitę w listopadzie. Teraz nadesłała ona kluczowe zdjęcia i dane. Wynika z nich, że generalnie pole magnetyczne Ziemi nieco słabnie, ale nierównomiernie. Ostatnie pomiary wskazują, że w ciągu ostatniego stulecia pole magnetyczne Ziemi stało się słabsze o około 5 proc. Na niektórych obszarach np. w okolicach Brazylii, mówi się o anomalii południowoatlantyckiej. Naukowcy uważają, że na kontynencie amerykańskim pole magnetyczne słabnie z maksymalną prędkością.
( materiał z 2014 roku )Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) poinformowała, że są pierwsze kompletne zestawy danych z roju trzech satelitów Swarm, które miały za zadanie zbadanie pola magnetycznego Ziemi. Wstępne wyniki są niepokojące. Dane wskazują, że pole magnetyczne słabnie, co może spowodować np. zmianę klimatu. Zdaniem części ekspertów, zmiany te mogą zwiastować zamianę biegunów magnetycznych w przyszłości: południowy stanie się północnym, a północny południowym. Naukowcy obawiają się, że Ziemia może powtórzyć smutny los Marsa, który ze względu na zanik pola magnetycznego, stracił swoją atmosferę.  Eksperci nie wiedzą dokładnie, ile może trwać przebiegunowanie. Dowody geologiczne wskazują na okres od 1000 do 10 tysięcy lat. (.. jak oni lubują się w datach niepotwierdzonych - mieszać czas naszego żywota na ziemi z cyklami zaistniałymi w kosmosie i odwrotnie no chyba ,że ktoś robi celowo ) W tym czasie może nastąpić kolejne wymieranie gatunków z racji zwiększenia ekspozycji na promieniowanie słoneczne i kosmiczne. Według naukowców do ostatniego przebiegunowania doszło 780 tys. lat temu, więc kolejnego możemy się spodziewać lada moment. W tej chwili północny biegun magnetyczny znajduje się w arktycznej Kanadzie i przesuwa się w kierunku Syberii, przy średniej prędkości 90m dziennie. Naukowcy ostrzegają, że Ziemia może skończyć tak jak Mars, który ze względu na zanik pola magnetycznego, stracił swoją atmosferę.
materiał z 2015 roku ) Wielkie zamieszanie wzbudziły opublikowane niedawno przez ESA informacje z trzech satelitów SWARM, które miały za zadanie dokonanie testów fluktuacji ziemskiego pola magnetycznego. Wyniki wskazują na to, że nadal trwa proces jego słabnięcia. Na dodatek okazuje się, że trwa bardzo szybki ruch magnetycznego bieguna północnego w kierunku Syberii.
Niektórzy naukowcy sugerują, że to dowód na to, iż przebiegunowanie już się rozpoczęło, a cały proces może się zakończyć jeszcze za naszego życia. W czasie trwania takiego zjawiska spodziewane jest pojawienie się kilku biegunów magnetycznych w okresie przejściowym. Bardzo możliwe, że ochrona magnetyczna nie będzie wtedy wystarczająca, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim stworzeniom znajdującym się na tej planecie.
( ..a co na ten temat mówi Nostardamus materiał z 2002 roku )Tymczasem na terenach środkowo-wschodniej Europy powstanie unia, rządzona przez ludzi dążących do pokoju i realizowania miłości bliźniego. Zacznie się także rozwijać nowy ruch chrześcijański, bazujący na autentycznej wiedzy duchowej, który skutecznie skontruje “sektę synów Adaluncatifa” (to anagram, składający się ze słów: Luna, Cadafi, Lucif). W pewnym momencie dojdzie do ostatecznego starcia, które zostanie rozstrzygnięte przez… wyrok losu, Opatrzność. W najbardziej dramatycznym momencie szykującego się pojedynku sił w sprawy ludzkie ma interweniować kosmos… Wydarzy się to blisko roku 2012, gdy dokona się przebiegunowanie Ziemi, sprowokowane przez przelot komety, która zaćmi słońce i księżyc na 3 dni. Trzęsienie ziemi, wybuchy wulkanów i ogromne fale na Morzu Śródziemnym dokonają sprawiedliwego wyroku. Po tym wszystkim ogromna armia, która wyjdzie “na południe od 48 i 50 stopnia szerokości geograficznej”, co odpowiada m. in. położeniu Krakowa i Warszawy, zaprowadzi zupełnie nowy porządek w Europie. Dyktatorzy zostaną, wraz ze swym dziwnym potomstwem – internowani, a Arabowie sami dokonają oczyszczającej rewolucji u siebie…
Potem nastanie na kilka dziesięcioleci epoka pokoju, w czasie której ludzie dokonają ogromnych zmian w sobie samych, bezpowrotnie runą dotychczasowe systemy nie tylko gospodarcze, ale i światopoglądowe… Jedynym przeciwnikiem, z którym teraz trzeba będzie się nieustannie mierzyć będzie przyroda. Tutaj Nostradamus zapowiada wielkie upały i susze, które doprowadzą do ogromnej powodzi w rejonie Morza Czarnego, co może być spowodowane wybuchem zgromadzonego pod jego dnem naturalnego zbiornika metanu. Potem nastanie epoka deszczu, który dopełni kolejnych zniszczeń nie do odbudowania… W efekcie kolejnych “katastrof ognia”, spadającego z nieba dotychczasowe mapy i obliczenia astronomiczne przestaną mieć rację bytu, a ludzie będą musieli albo ukryć się głęboko pod ziemią na okres ponad stu lat, albo zostaną zabrani w kosmos przez pojazdy UFO…( w tym przypadku powiedziałbym "no facet zaszalał ", ale ?? poniższy materiał filmowy mówi również o rzekomych kontaktach ..  czy głupota jest zaraźliwa??  czy my mnie potrafimy zrozumieć czegoś czego nie widzimy ?   ) Nostradamus sugeruje to wyraźnie w Liście do syna Cezara, mówiąc, że jedna grupa będzie zgromadzona w gwiazdozbiorze Raka, a druga Wodnika, skąd po jakimś czasie powróci, aby “zstąpić i wyjść z grobu”, jako zwiastuni Nowej Ery…


W skrócie, nasza planeta ma zamiar przejść przez proces nazywamy "CHILL MAGNETIC ODWRÓCENIE", ale to rzadki rodzaj, co dzieje się bardzo szybko, a jej najbardziej intensywne drifting odbędzie się między czerwcem a sierpniem 14 19TH 2016


linki wsteczne do artykułów .. >>