środa, 12 października 2016

Islamski rak wyssie Europę finansowo i co dalej ? - dalej będzie już tylko gorzej ..

Pierwszy lepszy przykład. Nasz sąsiad Niemcy:  W poniższym artykule - jeszcze świeżym można zauważyć jak Niemcy chcą oddalić  się od Europy - tej Europy ,którą znamy. Nie mam nic przeciwko wprowadzeniu takich zaostrzeń w prawie - pod warunkiem ,że mówi się prawdę co do uprawnień socjalnych korzystających przez cudzoziemców w tym i obywateli polskich będących europejczykami. Dzieje sie tak dlatego ,że karność każdego obywatela europy jest podobna ze względu na prawa obowiązujące w tych krajach europejskich- kwestią sporną pozostają zaś wysokości dotacji socjalnej w danym kraju stąd emigracja Polaków na zachód była tym podyktowana lecz żaden Polak czy też inny obywatel europy nie będzie stronił od dobrze płatnej pracy. 
Niemcy zostaną wyssane do szpiku kości przez głupią politykę uprawianą przez ich rząd. Rak islam drąży finanse Niemiec i to skutecznie od czego cierpią sami Niemcy i reszta europejczyków. Merkel myślała ,że sprowadza do kraju tanią siłę  roboczą w postaci muzołów , a okazało się ,że jedyną tanią siłą roboczą są sami Niemcy , gdzie jak wiadomo tamtejszy sozialamt wysyła do pracy za przysłowiowe 1 Euro za godzinę - to już jest kpina w chwili kiedy  brać islamska jest dotowana na grube miliardy euro .
Do czego to dojdzie ? 

- do załamania się finansów , do szalejącej recesji i w rezultacie do konfliktu wewnętrznego i co gorsza zewnętrznego  ...  Niemcy to wiedzą i znają historię swojego kraju przed wybuchem II WŚ.  ALE ONI SIĘ BOJĄ ARABÓW ! I NIE WIEDZA CO MAJĄ Z TYM FANTEM TERAZ ZROBIĆ I DAJĄ IM TO CO TYLKO CHCĄ  

Obywatele państw Unii Europejskiej mieszkający w Republice Federalnej nie będą traktowani na równi z Niemcami, jeśli chodzi o dostęp do zasiłków socjalnych. Rząd CDU/SPD planuje nadanie takiego prawa dopiero po pięciu latach pobytu.

Niemcy będą kolejnym krajem europejskim, który pod rządami prawicy wprowadzi ustawy dyskryminujące cudzoziemców w kwestii możliwości starania się o zapomogi.(zobaczcie tu nie ma mowy o muzołach jako jedności będącej rezydentami Niemiec w milionach osób) Wcześniej podobne obostrzenia wprowadziła rządzona przez konserwatystów Wielka Brytania. Planowane przez gabinet Angeli Merkel zmiany mają trafić do parlamentu w jeszcze w październiku.

Jakie zmiany przewiduje projekt? Chodzi o prawo do pobierania świadczeń socjalnych, a dokładnie – zasiłku Hartz IV i zapomóg socjalnych. Każdy obywatel UE mieszkający w Niemczech będzie mógł je otrzymać dopiero po pięciu latach udokumentowanego pobytu. Ustawa ma zostać przeforsowana mimo wyroku Federalnego Sądu Społecznego, który w 2015 roku orzekł, że cudzoziemcy z innych państw wspólnoty mają prawo do Hartz IV już po sześciu miesiącach mieszkania na terenie RFN. W odpowiedzi na orzeczenie do Berlina wpłynęły liczne skargi samorządów, które wykazały, że nadanie takiego prawa może kosztować nawet 500 mln euro rocznie. Rząd Merkel ugiął się pod ich naciskiem i postanowił opracować restrykcyjny projekt.

Według danych federalnych, świadczenia socjalne w Niemczech otrzymywało blisko 440 tys. obcokrajowców z innych krajów Unii Europejskiej. Liderami w tej klasyfikacji są Polacy, którzy pobierają socjal w liczbie 92 tys., na kolejnych miejscach mamy 71 tys. przybyszy z Włoch, 70 tys. z Bułgarii, 57 tys. z Rumunii i 46 tys. z Grecji.

Autorstwo: PN
Źródło: Strajk.eu