czwartek, 27 października 2016

Przepowiednie mówiły o 3 dniach ciemności - NASA potwierdza 15 dni ogarniających Ziemię i to już w 15 listopada 2016 roku ?

NASA potwierdza Ziemia doświadczy 
15 dni ciemności W listopadzie 2016

Tym razem NASA potwierdziła, że ​​ziemia doświadczy całkowitej ciemności przez 15 dni w listopadzie 2016 roku, począwszy od dnia 15 listopada do 29 listopada.Według NASA zjawisko to było brane pod uwagę przez długi okres, a astronomowie z NASA poinformowali, że świat doświadczy dziwnego  zdarzenia w 15 listopada o godzinie 3:00 i jest prawdopodobne, że potrwa aż do 30 listopada, 04:45 pm ,

Urzędnicy wierzą,że to  zaciemnienie będzie  wynikiem wydarzenia astronomicznego pomiędzy Wenus i Jowisza.Charles Bolden, szef NASA wydał dokument , który opisuje zdarzenie w szczegółach przedłożone w  Białym Domu.
Raporty twierdzą, że Wenus i Jowisz będą ściśle zaangażowane i będą oddzielone od siebie zaledwie 1 stopień. Wenus będzie przewyższać w południowo-zachodniej części Jowisza co  w  rezultacie  Wenus będzie świecić  10 razy jaśniej od Jowisza i to światło odbite będzie podgrzewać gazy w Jowisza  powodując reakcję. Powstała reakcja gazu wyda na niespotykaną  wcześniej skalę  ilość wodoru w przestrzeni, która będzie połączona z słońcem . To wydarzenie ma zapoczątkować owe ciemności około 2:50 rano.

Gdy wodór zetknie się ze słońcem spowoduje ogromny wybuch na powierzchni Słońca i będzie to miało wpływ na temperaturę, która zwiększy się do 9000 stopni Kelvina  w chwili reakcji.

Ciepło spowodowane przez cały ten proces zmusi słońce zmiany koloru na  niebieskawy kolor  będzie to trwać co najmniej 14 dni, aby powrócić do swojej  temperatury i  i czerwonego koloru.

Tymczasem światło słońca będzie znacznie ciemniejsze niż normalnie, a ludzie doznają zmiany dopiero po godzinie 3 nad ranem w dniu 15 listopada.


" Nie spodziewamy się żadnych poważnych skutków z w czasie zaćmienia. Jedynym efektem tego wydarzenia będzie wzrost o 6 - 8 stopni temperatury na Ziemi . Nikt nie powinien się martwić dużo. To wydarzenie będzie  podobne do tego doświadczenia Alaski w zimie ".
 - powiedział Bolden .
http://www.stayonthehealthypath.com/nasa-confirms-earth-will-experience-15-days-darkness-november-2016/
KTO SZUKA - NIE BŁĄDZI ..?  
 WIĘC POSZUKAŁEM   COŚ NA TEN TEMAT I MOŻNA POWIEDZIEĆ ,ŻE JEST ON ZNANY JUŻ OD ZESZŁEGO ROKU O TYM SAMYM CZASIE . CZYŻBY  HISTORIE O TYM ZARYSIE  SZUKAŁY SWOJEGO SPEŁNIENIA ?  CHYBA TAK. Co sie nie wydarzyło w tamtym roku, może  dokonać się w tym itd. 
Chyba że ktoś podał informację przedwcześnie , a opis dotyczy tego roku czyli nie 2015 , a 2016 . Bo coby nie mówić i jakby nie patrzeć w 2015 roku nie byliśmy świadkami żadnego zaćmienia -  innymi słowy nic się nie wydarzyło

a oto opis z 2015 roku -  szerzej mówi nam o tych zaszłościach .


Uporczywe plotki, które od kilku tygodni sieją zamęt w Internecie, zapewne przeraziły niejednego, kto je przeczytał. Mówią „listopadowej ciemności” ze względu na astronomiczne wydarzenia, jakie zajdą już dziś między Wenus, Jowiszem i Słońcem. Czy rzeczywiście nasza dzienna gwiazda zgaśnie?Aktywne SłońceTak się składa, że ostatnio mieliśmy do czynienia z aktywną pogodą kosmiczną. Wysokiej prędkości cząstki strumieniowe z dziury koronalnej na Słońcu, wraz z kilkoma koronalnymi wyrzutami masy – ogromnymi wybuchami podczas rozbłysków słonecznych – oddziaływały z polem magnetycznym Ziemi. To wywołało imponujące zorze polarne w ciągu ostatnich kilku tygodni, które stały się prawdziwą gratką dla obserwatorów, a zdjęciami chętnie podzielali się na portalach społecznościowych.Dziwna plotkaNiestety, w sierpniu w Internecie powstała plotka, która rozprzestrzenia wyjątkowo paskudną (i nieprawdziwą) opowieść o Słońcu. Według tej hipotezy w połowie listopada ma dojść do wyjątkowego astronomicznego wydarzenia między Jowiszem a Wenus, co doprowadzi do gigantycznego rozbłysku na Słońcu, w wyniku czego Ziemia pogrąży się w zupełnych ciemnościach na 15 dni. Nasza dzienna gwiazda miałaby zniknąć między 15 a 30 listopada.Choć mówi się, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy, w tym wypadku wszystko opiera się na fałszywych przesłankach.Spotkanie Jowisza i WenusO czekającej nas apokalipsie jako pierwszy napisał amerykański portal Newswatch33. Eksplozje wodoru, do jakich 15 listopada ma rzekomo dojść na Jowiszu, nastąpią z powodu bliskiego spotkania Gazowego Olbrzyma z gorącym Wenus.Autorzy publikacji jako dowód udostępniają powyższe zdjęcie, które przedstawia Wenus i Jowisz położone blisko siebie, patrząc z Ziemi. Planety te są aktualnie najjaśniejszymi gwiazdami na niebie. Jednak widok z góry opowiada zupełnie inną historię. W rzeczywistości dystans dzielący obie planety jest imponująco duży, a obiekty w przeszłości spotkały się w jeszcze bliższej odległości i nic dziwnego się nie działo.Słońce zmieni kolor?Autorzy plotki idą jednak w zaparte. Wodór, który zostanie uwolniony z powierzchni Jowisza, spadnie na powierzchnię Słońca, powodując eksplozję. Co więcej ten wybuch sprowokuje reakcję z rdzeniem Słońca, powodując uwolnienie ciepła, za sprawą którego powierzchnia naszej dziennej gwiazdy stanie się… niebieska. Jednak i tę hipotezę szybko można obalić, bowiem nawet jeśli miałoby dojść do emisji gazu z Jowisza, to jest wątpliwe, by chmura dotarła do Słońca w tak krótkim czasie. Eksperci twierdzą, że cząsteczki wodoru napotkają na wiatr słoneczny obecny w przestrzeni kosmicznej, które rozproszą chmurę jeszcze zanim minie Marsa.

http://krolowa-superstar.blog.pl/2015/11/15/pietnascie-dni-ciaglej-nocy-podobno-nastanie-to-juz-dzis/