czwartek, 10 listopada 2016

WYGRANA TRUMPA W USA ... PIS będzie musiał odebrać stanowisko Maciarewiczowi ?

Ameryka musi być z siebie dumna po wyborach w których wygrał Donald Trump. W USA są jeszcze ludzie myślący i patrzący perspektywicznie w czasach cholernie niebezpiecznych dla świata. Prawdopodobnie to pozwoliło na wygraną nowemu prezydentowi USA. Były prezydent muzułmanin szczycący się swoim sygnetem z nadrukiem "nie ma innego boga nad allaha "  musi szybko odejść i to jak najszybciej , a błąd ten musi zostać naprawiony i to  we wszystkich sektorach gospodarki Stanów Zjednoczonych .

Kto wie czy miliarder Soros, żyd nie będzie musiał ratować się ucieczką przed organami ścigania przed którymi i tak nie ucieknie. Człowiek ten wypełnił świat, a szczególnie Europę złem koniecznym  sponsorując rajdy muzułmańskie za jego pieniądze . Mamy nadzieję ,że ta rejterada bardzo, ale to bardzo szybko znajdzie swój finał.


soros

W Jordani po wyborach w USA kpią z nowego prezydenta, ale to tylko dlatego ,że boją sie o swoją przyszłość . Kpina jest następstwem wkurwienia bo nie poszło coś po myśli zainteresowanych polityką Stanów Zjednoczonych , a ta niestety nie będzie raczej przychylna doktrynie krajów takich  właśnie jak Jordania, Arabia Saudyjska itd. Ci ostatni jak wiemy zostali nie tak dawno napiętnowani zamachem na WTC z 2011 roku i raczej nie powinni się cieszyć z takiego obrotu sprawy. 
Na bliskim wschodzie tylko dwa kraje mogą sprawować pieczę nad bezpieczeństwem tego regionu i są to niewątpliwie Iran i Izrael o czym w rozmowie przed wyborem na prezydenta zapewniał Trump władze izraelskie . Iran zaś będzie przeciw wagą jako protegowany Rosji i inaczej być nie może ...  tam nie ma miejsca dla hegemoni tureckiej z Erdoganem na czele stąd też ważnym punktem polityki USA było wycofanie broni jądrowej z tego kraju. 

Polityka Francji i Niemiec zostanie znacznie nadszarpnięta co przyniesie w jej skutkach zmiany na fotelach rządów tych państw i to też w szybkim tempie bo nie ma mowy o dalszych idiotycznych posunięciach Merkel i Hollanda w upokarzaniu tych narodów obcą wiarą i to wiarą narzucaną na siłę . Gwałty na kobietach na narodzie Niemiec i Francji nie pójdą w zapomnienie i ktoś też tam zostanie rozliczony i musi zostać rozliczony innej opcji nie ma . 


Znalezione obrazy dla zapytania merkel hollande

Dalsza polityka militarna USA z Rosją musi przynieść swój finał w doprowadzeniu do porządku na bliskim wschodzie  i podziałem stanowisk  w tej kwestii co może oznaczać ,że właśnie kraje zarządzane przez Emirów, królów padną po krótkich , ale krwawych przewrotach bo dla nich tam miejsca nie ma.  Zostanie wprowadzona pseudo demokracja bo jak zdajemy sobie sprawę innej nie ma i nie będzie . Demokracja to płaszcz ochronny dla kapitalizmu w szerokim jego pojęciu . Ktoś kto mylnie odbiera demokrację jak luz musi wiedzieć ,że w tych krajach jest największy zamordyzm i wyzysk i  tak będzie. 


Znalezione obrazy dla zapytania rosja usa

Wspomniałem o Maciarewiczu...  ten człowiek musi odejść z polityki i właściwie partii PISu , a jego osoba na stanowisku ministra obrony może znacznie zaszkodzić Polsce i wspomnianej wyżej partii  na arenie międzynarodowej bo tam na przyszłość nie ma miejsca dla kogoś kto macha pałą i odgraża się na prawo i lewo .  Nie ten czas i nie ci ludzie ..  tak są ludzie, którzy słuchają go jak babcie Rydzyka , ale w obu przypadkach zbawienia nie będzie .. ?   to tak pokrótce  co może się wydarzyć w najbliższym czasie widzianymi oczami osoby zainteresowanej  polityką . Ludzie mają dość Smoleńska jako tematu z pierwszej półki i co ważne.. ?  osoba piastująca nadrzędne stanowisko w rządzie , a nie byle jakie bo ministra obrony - para się dochodzeniem w powyższej sprawie - " ALBO JEDNO - ALBO DRUGIE  " . Polacy mają już na prawdę dość tej groteski jaką nas obdarza ten rząd  bez względu na to jakby nie wyglądała najprawdziwsza prawda.  Troszkę powagi dla ludzi ... Dalej podwyżki paliw - 4,70 za litr )95( bez jaj ..??? Podwyżki ubezpieczeń samochodowych o 100%  - NIE !  dla mnie to 4 lata rządów PIS i do widzenia  - tak się nie da żyć !  To człowiek jeździ bez kolizyjnie przez tyle lat - uzbierało mi się 268 zł za pół roku ubezpieczenia , a teraz dojebane mam 529 zł za pół roku - NIE !   4 LATA I DO WIDZENIA 

Co do grupy Wyszehradzkiej - powinna stale się umacniać i być przeciw wagą dla tego NATO zachodniej europy bo oni nam nie pomogą .  Polityka militarna to co innego od polityki gospodarczej  danego kraju . Tu chylę czoła dla Merkel bo jest  dobra w te klocki i dlatego kto po niej przyjdzie, obejmie stanowisko będzie dokładnie taka samą polityke uprawiał oczywiście gospodarczą dla Niemiec. Konfliktu z Rosją ani Niemcy ani Francuzi nie przewidują więc i my idźmy ta drogą- szukajmy rynki zbytu na wschodzie i kupujmy tanie paliwa , które są nam niezbędne do życia . 

 Może też scenariusz ten zmienić się o 180 stopni , a wtedy to co tu zostało opisane -  należy odwrócić  i spodziewać się rychłej wojny światowej  jak to różni wieszcze głoszą ,że rok 2016 ma być rokiem w miarę stabilnym tzw. rokiem przejściowym lecz nadchodzący nowy rok 2017 ma być rokiem przemian i rokiem konfliktów na niespotykaną skalę ....  zobaczymy ???  (ahd)