poniedziałek, 30 stycznia 2017

dr. Rauni Kilde wyjaśnia ... tam gdzie fikcja stała się rzeczywistością czy są tylko odmienne stany w psychice - jak to zrozumieć ?
Wywiad z dr. Rauni Kilde w którym opowiada o dematerializacji , o technologii CIA wyprzedzającej o 300 lat nasze czasy oraz o wielu innych rzeczach o których zwykły człowiek nie zdaje sobie sprawy.

Powiedzmy ,że Pani doktor jest normalna i wie co mówi ,a jej wypowiedzi mają gdzieś tam ... ?  pokrycie . Postanowiłem wykorzystać jeden z komentarzy umieszczony na stronie YT . Ten komentarz jest w pewnym sensie dowodem na to w co wierzymy i jak jest ukształtowana nasza wiara w rzeczy tzw. niepojęte ...  to tylko przykład . 

Roman Gwizd2 dni temuA niby dlaczego starucha miała by zdradzać największe tajemnice tego świata?sama nie wie nawet z kim rozmawia i gdzie to będzie potem puszczone.Totalne bzdury i bez sens....Gadać może każdy i o wszystkim ble,ble ble to,bla,bla,bla tamto...Człowiek potrzebuje realnych dowodów na wszystkie dziwactwa o których słyszymy ale niestety tylko na YT...kosmici,armagedony,planety x i III wojna światowa a nie wspomnę już o illuminati i rządach światowych..Moje i wyłącznie moje zdanie jest takie,że w tym roku nie nastąpi żadne dziwne zdarzenie,nie będzie żadnego końca świata itp.Owszem wierzę w to,że jakieś tajne służby dążą do wywołania sztucznego skłócenia i nienawiści przeciwko muzułmanom powodując niby jakieś zamachy które tylko i wyłącznie są bardzo dobrą grą aktorską przygotowanych do tego specjalnie ludzi.Jedno co może(ale nie musi) nastąpić w tym roku w europie to kolejny zamach oczywiście upozorowany na terrorystyczny i na pewno było by to coś dużo gorszego niż WTC...

Moim zdaniem właśnie ów człowiek sam sobie odpowiedział na nurtujące go pytanie , ale ludzie jak widać zawsze będą potrzebowali rzeczowej informacji tzw namacalnej  powiedzmy w TV. 
Oczywiście i dla mnie jest to pewne SF - choć w dzisiejszych czasach nic nie jest wstanie  mnie zadziwić ....  
Wychodzi też na to ,że bardzo wielu ludzi cierpi na tę samą chorobę ....  pytanie brzmi dlaczego i co lub kto za tym stoi ?