piątek, 20 stycznia 2017

Ich prędkość i masa może spowodować bardzo wielkie zniszczeniaTa zapowiedź astrologów przeraża! W lutym blisko Ziemi znajdą się dwa "kosmiczne głazy". Ich prędkość i masa może spowodować bardzo wielkie zniszczenia na naszej planecie. Czy przerażające przepowiednie jasnowidzów o końcu świata mogą się ziścić w 2017 roku?! (
co prawda należałoby podać jakieś zbliżone parametry przelotu i masy tych asteroid czy też komet ...? )

Czy koniec świata faktycznie może nastąpić w 2017 roku?! Ta przerażająca przepowiednia już wkrótce może się naprawdę spełnić! A wszystko przez dwa niebieskie ciała, które mają w lutym znajdą się blisko Ziemi. Prędkość z jaką się będą poruszały oraz ich masa może doprowadzić do wielkiej tragedii. Według informacji do których dotarła NASA, oba obiekty będą lecieć tak blisko, że będzie je można zobaczyć lornetką.

Według apokalipsy koniec świata ma jednak nastapić 23 września w 2017 roku. Tego dnia układ gwiazd i planet na niebie kojarzony jest ze znakiem końca świata opisanym przez biblijnego proroka Jana. Kluczową rolę w starożytnej wizji o „niewieście przyobleczonej w Słońce”, którą wkrótce ma potwierdzić mechanika nieba, odgrywa Gwiazdozbiór Panny: zodiakalny, leżący między Lwem a Wagą.

http://www.se.pl/wiadomosci/ciekawostki/tajemnicze-glazy-blisko-ziemi-bedzie-koniec-swiata_936441.html