piątek, 20 stycznia 2017

Ostateczne rozprawienie się z Kościołem.Loża masońska zniszczy Kościół

Dokładnie w 2017 roku masoneria będzie czciła 300-setną rocznicę powstania. Równe 100 lat temu zapowiedziano, że loża masońska wkracza w 3 i ostatni etap, który zakończy się całkowitym rozprawieniem się z Kościołem. Czy zbliżmy się do walki dobra ze złem? Co ciekawe, ekspert Radia Maryja oskarżał lożę masońską o spowodowanie katastrofy smoleńskiej! Wszystko to jest planowane więc nie jest to proroctwo, lecz fakty, do których cała masoneria przygotowuje się przez ostatni wiek!


 Wygrana Donalda Trumpa zapoczątkuje katastrofę

Babka Wanga to znana, bułgarska wizjonerka, która przepowiedziała m.in wybór papieża Polaka. Przepowiedziała ona, że już w 2016 roku Europa zacznie się drastycznie wyludniać, co znawcy interpretują jako osamotnienie Europy na arenie międzykontynentalnej. Odnosi się to do słów Trumpa, który stwierdził, że może odmówić interwencji militarnej w przypadku ataku na kraje należące do NATO.


 Przepowiednie ojca Klimuszki już zaczynają się spełniać


Trzeba przyznać, że ojciec Klimuszko trafnie przewidział wiele wydarzeń, który dzieją się na naszych oczach. Już wiele lat temu mówił o islamskiej inwazji i wrogach, którzy przypłynął ukryci w okrągłych łódkach (pontony z uchodźcami). Wspominał też o trzęsieniach ziemi we Włoszech, a o tych było głośno w 2016 roku. Następstwem tych wydarzeń ma być straszliwa wojna. - Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!


Świat zaleje wielka fala

Siostra Łucja z Fatimy, dzięki objawieniom Maryjnym, ujrzała straszliwe kataklizmy naturalne, które mogą nawiedzić Ziemię już w przyszłym roku. - Będą to ruchy skorupy ziemskiej, stopniowo nasilające się aż do bar­dzo potężnych i gwałtownych wstrząsów. Wybuchy Etny i innych wulkanów spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy i powodzie. Trzęsienia ziemi i lądów pod wodą spowodu­ją największe zniszczenie brzegów Europy oraz obu Ameryk i Afryki. Państwa Europy będą bardzo zniszczone. Niemcy, Dania, Holandia zostaną zalane wodą jak wszystkie ziemie przy­brzeżne. Objawienia fatimskie - nadchodzi III wojna światowa


Siostra Łucja z Fatimy w 1917 roku doznała objawień maryjnych. III tajemnica fatimska była na tyle przerażająca, że mieli ją poznać jedynie papieże. Jednak Jan Paweł II w 2000 roku ujawnił co zawiera tajemnica. Okazało się, że to obraz zbliżającej się straszliwej wojny światowej. Wszystko zacznie się od Chin, które z potężną siłą zaatakują Rosję. Do walki włączyć się mają Stany Zjednoczone i świat Zachodu. Niemcy zapragną wykorzystać napiętą sytuację i dokonać napaści na nasz kraj. Jednak to Polska wyjdzie zwycięsko z konfliktu, a na Niemcy spać ma bomba jądrowa. Co ciekawe, Polska w przepowiedniach siostry Łucji z Fatimy, zajmuje szczególne miejsce.