sobota, 18 lutego 2017

USA postanowienia umożliwiające wsadzenie do więzień 2 milionów ludzi .. ale my to już znamyAMERYKAŃSKI GUŁAG
Jeff Stein


Prezydencki dekret imigracyjny zawiera przeoczone przez media postanowienia umożliwiające wsadzenie do więzień 2 milionów ludzi.


Wyobraź sobie ciągnące się kilometrami wzdłuż południowej granicy USA, otoczone drutem kolczastym betonowe gmachy z zakratowanymi oknami. A w środku czekające na deportację miliony mężczyzn, kobiet i dzieci w pomarańczowych uniformach.
http://www.newsweek.pl/plus/newsweek-international/wybor-redakcji/usa-i-meksyk-mur-graniczny-i-polityka-donalda-trumpa,artykuly,404978,1,z.html

Po przeczytaniu tego skrawka wiadomości ze strony Newsweeka (bo resztę wiadomości można sobie dokupić)  dochodzę do wniosku , że USA już od dawna jest przygotowana na taki scenariusz. Jedyne czego brakowało w tym epizodzie to niewątpliwie odpowiedni reżyser tego przedsięwzięcia. Pewnie w przeszłości większość z nas czytała i oglądała informacje z USA na temat tajemniczych obozów budowanych pod egidą organizacji wewnętrznej USA jakim jest FEMA . 

Na terenie tego kraju istnieją w pełni funkcjonalne obozy i każdy z nas zadawał sobie pytanie po co i dlaczego USA utrzymuje takie obiekty ?  Teraz widać to jakby nieco wyraźniej. Zastosowanie ich jest jednoznaczne - są to obozy odosobnienia , gdzie utrzymanie prawdy o nich było tajemnicą przez wiele lat i być może aż do tej pory.
Budowa ich nastała grubo wcześniej i tu zachodzi dobre pytanie czy całą winę należy zrzuci tylko na jednego prezydenta czy był to przemyślany plan działania na wiele lat przed jego wdrożeniem ? 
Cokolwiek by sie nie wydarzyło teraz .. należy pamiętać ,że nikt nie tworzy  takich inwestycji dla czystego picu  (bo ktoś to musiał finansować prawda) 

link do artykułu z 2012 roku 

BYŁ BY TO TEMAT Z POGRANICZA SF. GDYBY NIE FAKT ICH ISTNIENIA NA TERENIE USA


Wieczorem 1 stycznia laureat pokojowej nagrody Nobla, prezydent USA Barack Obama, podpisał „The National Defense Authorization Act (NDAA)”, unieważniający w praktyce tzw. „Bill of Rights”, czyli 10 poprawek do konstytucji gwarantujących realną wolność, z jakiej swego czasu słynęły USA.Poprawki zwane „Bill of Rights” zostały zatwierdzone 25 września 1789 roku i gwarantowały między innymi wolność wyznania i sumienia, prawo do swobodnego gromadzenia się, prawo do posiadania i noszenia broni, a także prawo do własności prywatnej. W owym czasie były to rewolucyjne zmiany, kwintesencja demokracji.Podpisany w tajemnicy, a napisany przez senatora Carla Levina i Johna McCaina „The National Defense Authorization Act” w praktyce cofa wszelkie swobody obywatelskie od setek lat zagwarantowane przez wspomniane 10 poprawek. Otwiera to amerykańskim służbom wręcz nieograniczone pole do represji i kontroli.
 ......................Znalezione obrazy dla zapytania fema.........

W dniach 22-26 stycznia w Los Angeles odbyły się wspólne ćwiczenia amerykańskich sił zbrojnych, policji i innych służb specjalnych w USA. Celem ćwiczeń było przygotowanie amerykańskich jednostek egzekwujących prawo do prowadzenia walk ulicznych.

Jest oczywiste, że wszelkie ćwiczenia wojskowe są tylko na pokaz, często organizuje się je z powodu konieczności wykazania potencjału militarnego ewentualnemu wrogowi. Jeszcze częściej w związku z przygotowaniami do potencjalnie możliwych zdarzeń awaryjnych. Korzystając z tej logiki, należy zauważyć, że ćwiczenia, które odbywają się w amerykańskim mieście, wskazują na prawdopodobne zastosowanie tych umiejętności w realnych warunkach bojowych.
Kolejną poszlaką mówiącą, że USA może się przygotowywać do operacji na terenie własnego kraju jest to, co powstało w miejscowości Twentynine Palms w Kalifornii. To największa na świecie baza Marines. Znajduje się tam instalacja symulująca obszary miejskie. Według źródeł w US Marine Corps, w obiekcie buduje się 1560 sztucznych budynków. Po tym, gdy informacje na temat budowli przeciekły do mediów i Internetu, US Marines wyjaśniało potrzebę stworzenia obiektu, jako ośrodka, który „pozwoli wojsku do podniesienia umiejętności walki, które mogą być przydatne w każdej chwili, gdziekolwiek na świecie”.
 Znalezione obrazy dla zapytania fema