czwartek, 9 lutego 2017

Według Sperandeo chaos zacznie się na wiosnę - pierwsza Holandia i FrancjaVictor Sperandeo, dawny współpracownik George’a Sorosa powiedział, że jesteśmy świadkami nadchodzącego absolutnego chaosu, który rozpocznie się za dwa miesiące.

Victor Sperandeo jest prezesem i dyrektorem zarządzającym Alpha Financial Technologies, współzałożycielem firmy EAM Partner L.P. oraz prezesem firmy EAM Corporation. To znany finansista, nadzorujący kapitał liczący ponad 3 mld dolarów. Pracuje w tej branży ponad 45 lat. Współpracował z takimi osobami jak Leon Cooperman i właśnie George Soros.

Według Sperandeo chaos zacznie się na wiosnę wraz z pierwszymi z serii wyborów, jakie odbędą się w Europie. 15 marca odbędą się one w Holandii a miesiąc później we Francji.

Czytaj też: Soros objawił się w Davos. Obraża Trumpa i May, straszy finansową apokalipsą. Tylko kto mu jeszcze wierzy?
„Oszust, polityczny kanciarz i niedoszły dyktator” – tak George Soros nazwał Donalda Trumpa, przemawiając na Forum Ekonomicznym w Davos. 86-letni finansista i spekulant dodał, że prezydentura Trumpa jest skazana na porażkę. „Jego poglądy są całkowicie sprzeczne. Ma trzech szefów sztabu zamiast jednego. Jego gabinet jest podzielony i walczy ze sobą” – mówił na Forum.
Soros nie wróży także sukcesu brytyjskiej premier Theresie May i przestrzega Brytyjczyków przed spadkiem standardu życia po Brexicie. „Nie jest prawdopodobne, by premier May rzeczywiście utrzymała się u władzy. Już teraz kieruje bardzo podzielonym gabinetem, ma niewielką przewagę w parlamencie. Brytyjska waluta straci na wartości, inflacja podniesie koszty życia, a to doprowadzi do spadku jego standardu” – oceniał Soros.Jak widać Soros wciąż nie może się pogodzić z faktem, że oczekiwany przez niego scenariusz politycznych zdarzeń dla świata zupełnie się nie sprawdził. Jego rozgoryczenie może pogłębiać fakt, że finansista już stracił duże pieniądze, stawiając na giełdowe spadki po wyborze Trumpa na prezydenta USA. Tymczasem nastąpiło coś wręcz odwrotnego.
„To będzie absolutnie pie…y chaos. W Holandii wybory wygra Greets Wilders, który jest znany z poglądów antyislamskich. On powiedział, że muzułmanie powinni pozostać w swoich krajach i nie przybywać do Holandii. Wilders ma poparcie coraz większej liczby Holendrów. Jego zwycięstwo będzie oznaczało, że Holandia może opuścić UE. Podobnie będzie we Francji. Le Pen ma szansę wygrać. Jak wygra, to Francja również opuści Unię. Wtedy nastąpi początek końca. Unia się rozpadnie i państwa powrócą do swoich dawnych walut. Nastąpi kompletny chaos.W niektórych krajach, takich jak Włochy będzie wielka
inflacja.


Europa była zawsze bardzo ważnym regionem świata i świat będzie odczuwał skutki jej upadku.To fatalnie odbije się na amerykańskiej giełdzie. Z powodu totalnej depresji w świecie ludzie przestaną kupować amerykańskie obligacje. To się zacznie 15 marca i nikt o tym nie mówi. Mam wielką ochotę przejść na oszczędności w złocie, w 100 procentach. Unia Europejska została zbudowana przez Francję i Niemcy, bez Francji nie ma Unii”.

Tyle były współpracownik Sorosa. Jego wypowiedź to przejaw histerii ludzi, którym zaczyna walić się ich świat. Jego były kompan od biznesu Soros, to nie tylko finansista, który zbudował swój majątek m.in. grając na giełdzie, ale także forsując globalistyczno-lewackie idee w świecie. Dziś ten ich świat zaczyna się walić. Nic dziwnego, że histeryzują i przepowiadają chaos. Ich świat się zawali, nasz nie.

Źródło: King World News