piątek, 8 listopada 2019

„Nie jestem idiotą”... wypicie szklanki z glifosatem nie dla niego ???Kanadyjska minister zdrowia została przyłapana przed kamerą na udawaniu, że otrzymuje szczepionkę przeciwko grypie, co miało zachęcać obywateli do szczepień na tą właśnie chorobę.

Na początku tego tygodnia Christine Elliott z Ontario twierdziła, że ​​szczepionki są „bezpieczne i skuteczne”, udając, że otrzymuje zastrzyk.

Tak właśnie politycy oszukują społeczeństwo:

Analogiczną sytuację mieliśmy z lobbystą Monsanto który twierdził, że glifosat w produkcie „Roundup” nadaje się do picia, jednocześnie odmawiając wypicia tej substancji.
Konsultant Monsanto ds. Public Relations, dr Patrick Moore, reklamował bezpieczeństwo glifosatu podczas wywiadu w 2015 roku, ale kiedy zaoferowano mu szansę udowodnienia swojego twierdzenia poprzez wypicie szklanki z glifosatem, ostro odrzucił ofertę, mówiąc: „Nie jestem idiotą”.

Co wspólnego mają te incydenty?

Zarówno Elliot jak i Moore są autorytetami propagującymi bezpieczeństwo produktów przed społeczeństwem, produktów o których bardzo dobrze wiedzą, że są niebezpieczne a wdraża się je w ramach błędnej teorii „odporności stada”.

Dodatkowo, obydwoje są kłamcami i oszustami, próbując uświadamiać społeczeństwo, że można bezpiecznie podawać ludziom szczepionki przeciw grypie lub glifosat.

Źródło: PrisonPlanet.pl