poniedziałek, 6 stycznia 2020

... trzy dni nalotów, trzy dni ciemności i ramadan ramadan ramadan ... Europa w zagrożeniu ???

Iran i USA obrzucają się nawzajem groźbami zaatakowania dziesiątków celów, Wielka Brytania gromadzi siły w Zatoce Perskiej.
Wszystko wskazuje na to, że globalny konflikt wisi na włosku!Iran i USA obrzucają się nawzajem groźbami zaatakowania dziesiątków celów, Wielka Brytania gromadzi siły w Zatoce Perskiej. Wszystko wskazuje na to, że globalny konflikt wisi na włosku! A wszystko zaczęło się od ataku na amerykańską ambasadę w Bagdadzie, o co USA oskarżyły Iran. W odwecie Donald Trump wydał rozkaz zabicia ważnego irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. Iran ogłosił po śmierci wojskowego, że traktuje to jako wypowiedzenie wojny przez USA. Potem zagroził atakiem na Tel Awiw.

"Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju - i uwaga - w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. (...) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak".Turcja też nie będzie obojętna ... 


Prześledziłem wypowiedź Jackowskiego, a przede wszystkim jego skojarzenia co do czasu i miejsc ... można wywnioskować iż kraje Europy w tym Polska są zagrożone i to mocno , ale takie wnioski można samemu wyciągnąć bez pomocy Jackowskiego bo kto śledzi na bieżąco wiadomości ten wie ,ze ten konflikt wisiał w powietrzu i to nie od wczoraj. USA i Izrael, a przede wszystkim ten drugi pałał ochotą zniszczenia Iranu jako jednego i zarazem ostatniego wroga na bliskim wschodzie. Po obaleniu Iraku, Libii pozostał tylko Iran na drodze do złóż roponośnych , ale i nie tylko. Jackowski zasugerował w tym konflikcie Turcję , a skoro Turcja to i Rosja również weźmie jakiś tam udział bo nie wierzę ,ze nie . Czy Chiny będą się biernie przyglądać na to wszystko skoro Japonia myśli o wysłaniu swojego wojska na bliski wschód ..???
Jakby nie patrzył dupa z tyłu czyli będzie to zarzewie III wojny światowej.
Co do Europy w tym przypadku to widzę to w czarnych kolorach, kolorach ISIS , których żołnierzy, najemników mamy już na swoim kontynencie od dawna. Oni przeniknęli na nasz teren nie bez powodu ... parę lat temu w Hamburgu , a pamiętam to dobrze został przejęty transportowiec w porcie pełen broni dla zwolenników ISIS. To był tylko jeden statek ,a takich jak ten pewnie było więcej i ta broń jest już w może w Niemczech może we Francji bo te kraje zostaną zaatakowane jako pierwsze tak można przypuszczać po rozlokowaniu tzw. uchodźców dziadów zdrowych i młodych w wieku poborowym .  Wtedy każdy był zdziwiony dlaczego nic się nie dzieje ... skoro taka masa nachodźców przybyła ??  Skoro nic się nie zadziało to zostali obwołani biednymi ludźmi uciekającymi od wojny... ale czy na pewno ? Nie pamiętam nazwiska redaktora z prasy niemieckiej , który nie wahał sie powiedzieć ,że oni czekają na sygnał do walki ... ale od kogo i skąd ciężko było sprecyzować ???  
Teraz widać to wszystko jakby jaśniej , a widmo wojny wisi na włosku. Armie takich krajów jak Niemiec , Austrii czy Holandii , Belgii, nie istnieją teren jest odkryty jak boisko po meczu ... strach pomyśleć choć cały czas myślę ,ze do czegoś tak okrutnego nie dojdzie - to wszystkie zwiastuny w przepowiedni nas nie oszczędzają. Lepiej będzie jak Merkelowa zacznie wysyłać karty mobilizacyjne prawdziwym Niemcom zanim stanie się  być za późno na jakikolwiek ruch . 
Nie wiem na ile Jackowski jest jasnowidzacym , ale ten jego sen z trzykrotnym "ramadan, ramadan, ramadan " może się ziścić i to dość szybko.
Czy Polacy mają brać w tym udział ??? - A jaki mamy w tym interes ?? Żaden !!! Więc naród powinien zdecydować  i dbać o spokój i pokój we własnym domu i szanować sąsiadów bo to się przyda i im i nam .