poniedziałek, 24 lutego 2020

Żydowski mesjasz, który w proroctwach chrześcijańskich nazywany jest Antychrystem, jest już w Izraelu.

Wieczorem 15 lutego izraelskie radio „Radio 2000” zaprosiło na wywiad w swoim cotygodniowym wydaniu znanego rabina Jakuba Zissgoltza, przyczyną którego stała się bardzo ważna wiadomość, którą rabin miał przekazać opinii publicznej. Żydowski mesjasz, który w proroctwach chrześcijańskich nazywany jest Antychrystem, jest już w Izraelu.
Wywiad z krótkim tłumaczeniem zamieściło u siebie wiele izraelskich blogów, w szczególności Yeranen Yaakov, z którego wzięliśmy trochę tekstu i wideo, a „Breaking Israel News”, ze względu na znaczenie informacji, podjął się jego pełnego tłumaczenia na angielski. Wywiad trwa około 40 minut, więc „Breaking Israel News” podzielił materiał na kilka części, z pierwszą częścią z nich chcemy teraz zapoznać naszych czytelników.

Aby było wiadomo o czym mowa, zaczniemy od wyjaśnienia, że ​​w judaizmie istnieje takie pojęcie jak ukryte pobożne osoby – duchowe autorytety wspólnot religijnych, które nie mają żadnych formalnych ważnych statusów religijnych, ale których mimo to wszyscy bardzo słuchają, ponieważ oni jakby przekazują ludziom przesłania z góry. A więc, jak mówi rabin Zissgoltz, te pobożne ukryte osoby wezwały go, aby zaczął informować społeczeństwo o szybkim pojawieniu się Mesjasza. W wywiadzie rabin mówi: „Rozpowszechnianie informacji o tym, że Mesjasz jest bliżej niż kiedykolwiek, jest kwestią życia i śmierci. Czy nie słyszeliście o Gogu i Magogu? Jest to to, co stanie się wkrótce. W tej chwili sytuacja jest bardziej wybuchowa, niż można to sobie wyobrazić”.

Następnie Rabin Zissgoltz powtórzył kilka ostatnich oświadczeń rabina Chaima Kaniewskiego (Chaim Kanievsky), jednego o największym autorytecie rabinów Izraela. W ciągu dwóch dziesięcioleci wygłosił on wiele proroctw, które, ku zaskoczeniu wszystkich, spełniły się. W szczególności około pięciu lat temu powiedział on, że „Mesjasz już jest u drzwi”, a teraz rabin Kaniewski informuje, że „Mesjasz jest już tu” i że on w jakiś niewiarygodny sposób komunikuje się z nim.

Następnie rabin Zissgoltz kontynuuje: „Więcej już nie podróżuję poza granice Izraela. Mesjasz jest tak blisko, że boję się, że mógłbym przegapić jego przybycie. Rabin Kaniewski powiedział, że Mesjasz jest tutaj, w Izraelu, ale nie podał dokładnego czasu, kiedy on się ujawni. Oznacza to, że Mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz. Wszystkie znaki podane w Talmudie w tradycji żydowskiej już się spełniły”.

Rabin Zissholtz cytuje także słowa ukrytych pobożnych osób o tym, że:

– W chwili obecnej znajdujemy się w trakcie Wojny Goga i Magoga, ale jak dotąd trwa ona głównie na płaszczyźnie duchowej. Tym niemniej jednak, obecnie nadeszła godzina wojny fizycznej i wszystkie operacje wojskowe z poprzednich lat w porównaniu z tą wojną, będą jak drobne bryzgi przed potopem.

– Będzie również wojna z Iranem, ale Izrael nie będzie bezpośrednio w nią zaangażowany. Najprawdopodobniej wojna rozpocznie się w najbliższych dniach, ponieważ wybory w Izraelu zostaną odwołane z powodu wojny.

– Klęski żywiołowe będą trwać na całym świecie, na tle których będzie szaleć koronawirus, z powodu którego najbardziej ucierpią niesprawiedliwi ludzie i narody.

– Zbliża się jednak kolejna katastrofa, która powinna nastąpić w atmosferze.

Bardziej szczegółowo o tym wszystkim prawdopodobnie rabin Zissholtz mówi w drugiej części wywiadu, ale „Breaking Israel News” na razie pracuje nad tłumaczeniem. Tym niemniej jednak, już można powiedzieć, że świat doszedł do punktu, kiedy proroctwa chrześcijan, muzułmanów i żydów, pod wieloma względami sprzecznymi ze sobą, zbiegają się w jednej linii historycznej.

I w tym samym kierunku zmierza jak by realny świat: w Chinach zaraza, w Syrii przygotowuje się wielka wojna, w Europie zgromadzono tyle amerykańskich czołgów, ile ludzie nie widzieli od czasu lądowania w Normandii. Również w gospodarce przewidywane jest całkowite załamanie.

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Na podstawie: YouTube.com
Źródło oryginalne: 3rm.info
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


WERYFIKACJA „WOLNYCH MEDIÓW”

Źródło 3rm.info uważane jest przez portal „Wolne Media” za bardzo mało wiarygodne źródło informacji z powodu wielokrotnego przyłapania go na zmyślaniu sensacyjnych sensacji (raz „informowali”, że w Niemczech dzieci w szkole podstawowej muszą ćwiczyć nago, czego dowodem miał być film z… imprezy niemieckiej organizacji naturystycznej FKK w wynajętej sali gimnastycznej). Powyższą wiadomość przedstawiamy tylko dlatego, że odwołuje się do treści filmu z “YouTube” oraz stron BreakingIsraelNews.com i Yeranenyaakov.blogspot.com. Weryfikacja dowodzi, że wspomniane strony rzeczywiście o tym napisały.

Warto też przeczytać to...  Żydzi w to wierzą bardziej niż by wydawać się mogło.