sobota, 14 marca 2020

KORONAWIRUS .... twór laboratoryjny ....? Czy mamy się bać ? ( w oparciu o fakty )

"TAKI LOS ZGOTOWALI LUDZIE LUDZIOM " 

można śmiało powiedzieć po przeanalizowaniu wielu postów, publikacji kierują nas do rozwagi  . Na razie możemy tylko zachować cierpliwość, której i tak nie mamy za wiele -  ile jest w tym prawdy ...? . Uważam, że informacje krążące po internecie działają jak dodatkowy bodziec stymulujący wirusa, ale to są tylko sugestie. Powiedzmy ,że w 30% jest zawarta "Prawda w prawdzie " to mamy poważny problem w oparciu o wypowiedź jaką można usłyszeć w wystąpieniu Pani Ewy Paweli ichoć Ewa Pawela mówi dość chaotycznie z zająknięciami to raczej jej forma wypowiedzi nie powinna być brana pod uwagę tak jak to o czym ona mówi  -  to jest najważniejsze przecież nie każdy musi być poliglotą . 
Wirus rozprzestrzenia się drogą powietrzną czyli wędruje sobie jak chce nie uwzględniając granic bo po co w końcu to wirus ? 
Zastanawiało mnie dlaczego rządy środkowej europy postanowiły w sumie jednomyślnie o zamykaniu granic , zamykaniu placówek oświatowych i różnych innych od tak sobie ...????
Na naszym kontynencie najbardziej dotkniętym krajem są Włochy ..  i nic by w tym nie było takiego podejrzanego , gdyby nie fakt iż w chwili obecnej napływ ciepłego strumienia powietrza nadchodzi z południa więc biorąc pod uwagę wypowiedź P. Paweli ,ze wirus ten roznosi się drogą powietrzną są jak najbardziej adekwatne co do strachu jaki wywarł na politykach. Innymi słowy mówiąc wprost - zaraza może dotrzeć do nas w każdej chwili z nad Włoch czyli wiatr , który wieje z południa w naszym kierunku w akompaniamencie towarzyszącej wilgoci nie tylko nadaje kierunek , ale i warunki do korzystnego rozprzestrzeniania się tego dziadostwa  po europie . Bądźcie czujni i na prawdę nie łaźmy tam , gdzie nie trzeba ... a jak będzie  - zobaczymy ???   
Obecnie każde laboratorium wirusologiczne na świecie, które przeprowadziło analizę genu koronawirusa wie, że koronawirus został zaprojektowany przez ludzi. Dowód znajduje się w samym wirusie. Narzędzia wprowadzania zmian w genie są nadal obecne jako pozostałości w kodzie genetycznym. Ponieważ tego typu unikalne sekwencje genów nie występują losowo w naturze, to są dowodem na to, że wirus został zaprojektowany przez naukowców w laboratorium.
WHO i CDC ukrywają ten niewygodny fakt, aby chronić komunistyczne Chiny i ich program broni biologicznej, ponieważ żaden rząd nie chce, aby społeczeństwo znało pełną prawdę o tym, jak często rządowe laboratoria mają problemy z uwalnianiem patogenów do środowiska. Na przykład kilkadziesiąt lat temu amerykańska armia prowadziła w Stanach Zjednoczonych laboratorium broni biologicznej gdzie badano ebolę. W laboratorium małpa zaraziła jednego z naukowców. Szczep okazał się zakaźny tylko u małp, a nie u ludzi, więc świat uniknął problemów, ale armia amerykańska „zniszczyła” cały obiekt bombami chemicznymi, zabijając wszystkie małpy i usuwając resztki wirusa z gleby.


„W 1989 roku Reston, VA - jedna z najsłynniejszych planowanych przez USA społeczności zlokalizowanych około 10 mil od Waszyngtonu - stała się centrum potencjalnej katastrofy biologicznej. Ta dobrze znana historia została opisana przez Richarda Prestona w mrożącym krew w żyłach sprawozdaniu powiązanym z rozpoznaniem i powstrzymaniem niszczycielskiego tropikalnego filowirusa w obiekcie dla małp - Reston Primate Quarantine Unit.

Wybuch epidemii nastąpił ponieważ wirus Ebola rozprzestrzeniał się przez klimatyzację, co potwierdza, że ​​wirus Ebola może rozprzestrzeniać się w powietrzu. Ten prosty fakt został wiele lat później energicznie zatuszowany przez cały establishment medyczny podczas rozprzestrzeniania wirusa ebola w Stanach Zjednoczonych. W tym czasie CDC przetransportowało zakażonego pacjenta do szpitala w Dallas, gdzie zainfekował pielęgniarkę, która była leczona wysoce toksycznymi chemikaliami, które spowodowały trwałe uszkodzenie nerek (później pozwała ona szpital za szkody, których doznała).”

To wszystko jest istotne aby zrozumieć sytuację wokół koronawirusa w Chinach. Musimy najpierw zdać sobie sprawę z tego, że laboratoria zajmujące się wirusologią rutynowo doświadczają problemów. Nawet Stanom Zjednoczonym nie udało się utrzymać w zamknięciu śmiertelnych szczepów wirusowych podczas próby ich badania.

Chińskie laboratoria BSL-4 wielokrotnie przypadkowo uwalniały szczepy SARS, a nowy koronawirus został obecnie potwierdzony jako szczep wytworzony w laboratorium, który był wykorzystywany w badaniach nad bronią biologiczną lub eksperymentach nad szczepionkami.

Ślady kodowania w genomie wirusa nie występują naturalnie. Sekwencje genetyczne zidentyfikowane teraz w szczepie koronawirusa są bez wątpienia dowodem na to, że inżynierowie majstrowali przy tym szczepie.