niedziela, 1 marca 2020

"Project Avalon" Nabiera tempa - Europa musi uważać na uśpiony islam w dalszym ciągu ..

Rządy europejskich państw powinny w sposób zdecydowany wspomóc Grecję w pilnowaniu granic do  bram Europy. W takich chwilach jak ta , gdzie koronawirus szaleje po świecie , a ludzie którzy masowo chcą wtargnąć na nasze tereny mogą byc zarażeni tym wirusem  nie są brani poważnie jako zagrożenie ..    no chyba ,że ktoś przewidział taki scenariusz na pewnego rodzaju depopulację ludzi czyli - POWOLI , SKUTECZNIE I BEZPARDONOWO DO CELU . Przypomniał mi się po raz kolejny "PROJEKT AVALON"  dotyczący depopulacji ludzi na Ziemi
oto cytat ze strony , którą sam opublikowałem, zagadnienie sięga roku 2005 ..

" Nasze źródło przedstawia co następuje:

- Jest zaplanowana Trzecia Wojna światowa - nuklearna i biologiczna. Nasze źródło wierzy, że plan jest już wdrażany i może się zrealizować w ciągu najbliższych lat.

- Zacznie się atakiem Izraela na Iran. Iran lub Chiny będą sprowokowane do nuklearnego odwetu. Będzie zawieszenie broni. Świat będzie strachu i chaosie - wszystko dokładnie wyinżynierowane.

- Ten stan będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej kontroli we wszystkich zachodnich krajach. Plany na to są już gotowe.

- Zostanie skrycie wypuszczona broń biologiczna. Najpierw przeciwko Chińczykom. Jak mrożąco powiedziało nasze źródło, "Chiny dostaną przeziębienia". Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona."


Uważam ,że są to wystarczające dowody na to co w tej chwili się dzieje - no już teraz można świadomie powiedzieć , że "ślepy by to zobaczył , a głuchy usłyszał" Więc mamy Izrael pałający nienawiścią do Iranu - Iran na skraju wojny ... dalej Chiny i broń biologiczna , króra rozchodzi się po świecie i oczywiście Świat w chaosie ...


Max Kolonko wyjaśnia Atak islamistów na Grecję ... 
 28 luty 2020 
 dalsza ekspansja w głąb europy

Καστανιές Εβρου: Οικογένειες στέλνουν γυναίκες & παιδιά στα «μετόπισθεν» για «καλό και για κακό»

Pojazdy opancerzone armii greckiej są obecnie rozmieszczane w głównych punktach wjazdu nielegalnych imigrantów do Evros, aby być gotowym do pomocy siłom policyjnym w masowym opryskiwaniu gazami chemicznymi lub, w razie potrzeby, w ostrzegających strzałach karabinowych.

Τεθωρακισμένα οχήματα του Στρατού αναπτύσσονται απέναντι από παράνομους μετανάστες στον Έβρο (βίντεο)