środa, 25 marca 2020

"To nie koronawirus nas zabija... Za rok wprowadzą powszechne szczepionki!" ???

Obejrzyj poniższy film posłuchaj i zastanów się o co chodzi ... Ludzie zaczęli odmawiać szczepień więc firmy farmaceutyczne tracą potężne finanse  i co dalej ???Ludzie dają się sami spacyfikować na żądanie i bez żadnych oporów - dlaczego tak sie dzieje ..???  STRACH STRACH i jeszcze raz STRACH przed czymś czego nie widać , nie słychać i nie czuć  , a to jest bardziej fatalne w skutkach niż wojny , najazdy i okupacje bo wtedy ludzie zawiązują komórki bojowe itp ugrupowania przed wrogiem , którego znają , a teraz nie ...

Powyższy materiał o tym świadczy , co się wydarzy kiedy zostanie ogłoszone światu "TAK MAMY W KOŃCU SZCZEPIONKĘ NA KORONAWIRUSA "  WSZYSCY , ALE TO ZAZNACZAM WSZYSCY BĘDĄ  JEJ PRAGNĄĆ JAK POWIETRZA !!! 
Do tej pory ludzie zaczęli myśleć i bardzo wielu ludzi na świecie odmówiło przyjęcia szczepień z różnych tam niezależnych od siebie powodów i teraz powiedzmy , że w danym kraju takich obywateli jest .. tak uśrednijmy delikatnie 2 miliony osób , zaznaczam z jednego kraju i następnie pomnóżmy to też uśredniając przez 10 tylko 10 krajów co daje nam 20 000 000 ludzi , SZCZEPIONEK gdzie każda może kosztować powiedzmy umownie 100 zł i dalej pomnóżmy to  i  mamy 2 000 000 000 złotych , oczywiście przelicznik nasz mamy w złotówkach , ale koszt zakupu takiej szczepionki będzie sie wahał i dużo , mamy dolary euro itd . To jest zrozumiałe o co w tym wszystkim chodzi ??? 

Teraz co do ludzi którzy umierają od tego koronawirusa - sa to ludzie starzy większości po 60 roku życia i tu zachodzi następne pytanie dlaczego właśnie tak ,że to właśnie ludzie starsi odchodzą tak?  Są bezproduktywni , a zabierają miejsce , pieniądze i pewnie nie potrzebnie oddychają na przeludnionej planecie ...

Należałoby przeliczyć ile ludzi zmarło od początku tzn. od momentu kiedy po raz pierwszy mieliśmy do czynienia z wirusem takim z pod lady czyli HIF AIDS ...  przypuszczam ,ze to będą miliony , a może juz nawet miliardy ludzi zgładzonych i tu powiedzmy w cudzysłowie "przez wirusy " Tak ?