sobota, 12 grudnia 2020

USA - OOBE Zadanie stworzenia astralnych szpiegów

Niebezpieczeństwo wejścia do Astralu to nie koniec - jak wynika z poniższego artykułu , co prawda już odrobinę sędziwego , ale dodatkowe zagrożenie przychodzi ze strony wojskowej. Tych ludzi nie powstrzyma nic i nikt przed osiągnięciem własnych celów. Więc zawsze warto wiedzieć jeżeli jakaś instytucja zaprasza na testy pt. "sprawdzimy twój dobry sen " itd ??  

Wielu badaczy zastanawia się czy stan OBE jest jedynie projekcją mózgu czy też prawdziwą wędrówką, w której dusza wędruje do miejsc niedozwolonych. Jednakże jak się okazuje, badacze ze Stanów Zjednoczonych usiłowali niegdyś zmilitaryzować ten stan, korzystając z techniki nazywanej projekcją astralną.

Zdolność do wywołania takiego stanu pozwoliłaby podróżować gdziekolwiek się chce, niezależnie od odległości i zabezpieczeń. Amerykańskie wojsko uważało więc, że dzięki tego typu astralnym podróżom można byłoby uzyskać taktyczną przewagę w wojnach. Jest wiele metod uzyskania tego stanu. Chyba najbardziej popularną z nich jest wizualizacja polegająca na wprowadzeniu się w głęboki trans poprzez techniki relaksacyjne. Osoba najczęściej leżąc w wygodnej pozycji wchodzi w stan pomiędzy snem a jawą próbując siłą woli poruszyć swoim ciałem astralnym. Są różne szkoły, które mówią także o dużym wpływie położenia ciała według linii północ południe podczas tych eksperymentów. W Internecie można spotkać wiele stron poświęconych technikom opuszczania ciała. Jednak zanim temat ten stał się domeną publiczną, badania nad tym zagadnieniem (przynajmniej oficjalnie) rozpoczęło na początku lat 1980. Ich rezultatem jest 29-stronicowym dokument CIA z 1983 roku, który został oficjalnie opublikowany pod koniec 2003 roku. Zadanie stworzenia takich astralnych szpiegów, zostało powierzone Komendantowi Waynowi McDonnellowi. Jego celem miało być dostarczenie dowodów i przemyśleń na temat badań organizacji mających na celu poszerzenie ludzkiej osoby. W dokumentacji określono to jako projekt Center Lane.

 
Operacja, została rozpoczęta, ponieważ amerykańskie wojsko uznało, że badania wykonywane przez studio Instytutu Monroe są warte czasu i pieniędzy armii. W związku z tym, oficerowie zostali poddani badaniu, które wykorzystało techniki hipnozy, aby pomóc mężczyznom w dotarciu do płaszczyzny astralnej. W trakcie testów wybrano 251 oficerów wywiadu wojskowego. Wśród nich jedynie niewielka grupa 35 osób została poddana eksperymentom związanym z wywoływaniem projekcji astralnej, ponieważ rzekomo wykazywali oni cechy potrzebne do ich powodzenia.

Testy miały umożliwić oficerom zwiększenie ich zmysłów, uleczenie wszelkich ran, a nawet rozwiązanie rozmaitych problemów na całym świecie. Wszystko to za pomocą wzmożenia siły ich umysłów. W trakcie testów pojawiło się kilka interesujących świadectw żołnierzy. Jeden z nich miał cofnąć się w czasie i zobaczyć Marsa przed milionem lat temu. Zgonie z dokumentami, pozwoliło mu to zobaczyć daleko wstecz historii a nawet dostrzec funkcjonującą na Marsie obcą cywilizację. Niestety były to jedynie poszczególne przypadki, a ostatecznie nie znaleziono żadnej konkretnej metody na wywołanie projekcji astralnej. Nawet wymienione w dokumentacji “drobne sukcesy”, trudno uznać to badanie za coś innego niż zmarnowany wysiłek. Zarówno wówczas jak i obecnie projekcje astralne pozostają poza zasięgiem przeciętnych ludzi. (…)

 Autorstwo: M@tis
Na podstawie
:
CIA.gov