środa, 13 stycznia 2021

Czy Papież był aresztowany ???Parę dni temu zamieściłem jak na niesprzyjające okoliczności dość ciekawy artykuł .


https://adziekan69.blogspot.com/2021/01/papiez-aresztowany-jorge-mario.html
 

Papież ARESZTOWANY - Jorge Mario Bergoglio został aresztowany w sobotę w związku z 80-zarzutowym oskarżeniem, w tym posiadaniem pornografii dziecięcej, handlem ludźmi, kazirodztwem, posiadaniem akcesoriów związanych z narkotykami i oszustwami. 


artykuł został przerzucony na moją stronę jako rewelacyjny post i pewnie takim jest i będzie. Dlaczego rewelacyjny ???
Przecież każdy dobrze wie i kojarzy fakty mające powiązanie z wyborami w USA i jakby nie mówić to Włochy i Watykan są umoczone w gównie pod samą szyję - zwłaszcza ,że doniesienia zewsząd mówią o udostępnieniu satelit "Leonardo" należących do Watykanu - z których dokonywano przekłamywania danych wyborczych - są już ludzie odpowiedzialni za te kombinacje zatrzymani , a sprawa jest rozwojowa .
Czy FBI była w Watykanie ??? nie mi to wyrokować , ale biorąc powagę sytuacji jaka zapanowała na świecie i co jeszcze z tego wyniknie można i w sumie należy pokusić się o to podejrzenie ,że właśnie tak było - choć media i inne źródła zrobią wszystko , aby zmazać ten błąd w czynnościach pod adresem papieża i powagi jego osoby , instytucji jaka sprawuje - jako niebyłe bo to nie tyle wstyd co obraza jak to się mówi majestatu papieskiego . Papież papieżem , a Prezydent USA prezydentem . Ten pierwszy jest głową kościoła , a ten drugi głową mocarstwa światowego więc jak to mówią trafił swój na swojego ..???
Dalej .. Polityka jaką uprawia Watykan , zresztą każdy to widzi jest bliższa sercom bandy Obamy czyli Binden i spółka tak ? więc osoba obecnego prezydenta USA jest jak można to jasno wyświetlić - nie na rękę .. więc to co wydarzyło się , a nie mówi sie głośno jest bardzo prawdo podobne . poniżej wrzucam zrzut ekranu ze strony gdzie zostało to opublikowane czyli mówiąc ściślej tzw dane źródłowe tak ?Jak można zauważyć na zamieszczonych skrinach daty odbiegają od rzeczywistości i tak te które się ukazały na tweeterze pochodzą z dnia 9 stycznia 2021 roku natomiast pozostałe już przechodzą na 10 stycznia 2021 jest to cały dzień albo i dwa bo można też zauważyć datę 11 stycznia , a to jest duża rozbieżność zaś  w tym czasie . W Watykanie więc mogło dojść do tych nietypowych sytuacji ,a teraz padł blady strach na ludzi , którzy myśleli o Pulicerze za artykuł życia no i w sumie pewnie tak jest .  No cóż zostawiam was sam na sam z myślami czy było tak czy też nie ..