poniedziałek, 11 stycznia 2021

generał McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act..Ustawę Insurrection Act, zawieszenia Habeas Corpus, ogłoszeniE stanu wojennego i zainicjowania masowych aresztowań pod władzą wojskową
 
 Emerytowany 3-gwiazdkowy generał McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act, zawieszenia Habeas Corpus, ogłoszenia stanu wojennego i zainicjowania masowych aresztowań pod władzą wojskową

Brannon House z WVWtv.com opublikował kolejny bombowy wywiad z emerytowanym trzygwiazdkowym generałem Thomasem McInerneyem, który otwarcie wzywa prezydenta Trumpa do uznania powagi ataku cyberwojennego na Amerykę, powołując się na ustawę Insurrection Act, zawieszając Habeas Corpus (jak zrobił to Lincoln ) i zainicjować masowe aresztowania pod władzą wojskową.
Oryginalny, pełny wywiad znajduje się pod tym linkiem na WVWtv.com . Poniżej zamieściliśmy sześciominutowe podsumowanie najważniejszych nagrań wideo na stronie Brighteon.com.
To wezwanie gen. McInerneya, niezwykle utalentowanego wojskowego weterana i lojalnego patrioty, wydaje się wynikać z uświadomienia sobie, że znaczna część istniejącego rządu zbuntowała się i obecnie prowadzi zmowę z wrogami narodu. Gubernatorzy stanu zbuntowali się, sędziowie zbuntowali się, a urzędnicy stanowi podczas wyborów świadomie zaangażowali się w skoordynowane, zdradzieckie fałszowanie wyborów, aby obalić przywódcę wykonawczego prezydenta Trumpa.
Kiedy urzędnicy państwowi zbuntowali się i nie można ufać sądom , prezydent może powołać się na władzę wojskową, łącznie z masowymi aresztowaniami podmiotów zdradzieckich, sądami wojskowymi, które omijają cywilny system sądowy, oraz przejęciem wojskowym wszystkich korporacji, które aktywnie działają na rzecz osłabiają Stany Zjednoczone Ameryki. Obejmuje to oczywiście Big Tech i większość lewicowych mediów, które brały udział w fałszowaniu wyborów i aktach dziennikarskiego terroryzmu, których celem było pogrążenie tego kraju w rozpaczy.
Najważniejsze informacje z tego filmu Howse / McInerney
Wszystkie pozycje w cudzysłowie są bezpośrednimi cytatami z McInerney podczas wywiadu.

To, co wydarzyło się w Ameryce, to nie tylko „oszustwo wyborcze”, ale raczej „cyberwojna”. Były to akty wojny przeciwko Ameryce, przy użyciu broni i technik cybernetycznej do obalenia rządu poprzez sfałszowany proces wyborczy.

McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act, zawieszenia Habeas Corpus, ogłoszenia stanu wojennego i rozmieszczenia wojska w celu przejęcia i zabezpieczenia wszystkich maszyn do głosowania.

Sześć do dziesięciu stanów zostało skoordynowanych za pomocą cyberwojny, aby zmienić wynik wyborów. „To są zdrady”. Rosja, Chiny i Iran były również zaangażowane, co przyczyniło się do zdrady.

FBI i DOJ są w tym wszystkim całkowicie AWOLE, nie kiwając palcem.

Chris Krebs z CISA kłamał, twierdząc, że wybory były „idealne”. To jest „współudział w zdradzie”, a Krebs jest częścią głębokiego stanu.

Prezydent Trump musi ogłosić stan wyjątkowy w kraju na podstawie EO z 12 września 2018 r., Które określa „zagraniczną ingerencję” w wybory w USA.

Trump powinien również powołać się na ustawę o powstaniu. Musi zawiesić Habeas Corpus, tak jak robili to Lincoln i FDR w czasie wojny.

Demokraci, Rosjanie, Chińczycy i Iran popełnili rażącą cyber wojnę przeciwko Ameryce.

Prezydent musi „natychmiast rozpocząć aresztowanie tych ludzi [w] tej narodowej sytuacji nadzwyczajnej. Ogłosiłbym stan wojenny ”.

Urzędnicy z pięciu stanów swingowych byli zaangażowani w „wstępne planowanie” „zdradzieckich czynów”. Nie tylko oszukańcze głosowanie, ale zdrada. „Próbowali obalić ten rząd”.

Chris Miller jest na miejscu w Departamencie Obrony, ponieważ „czynna służba wojskowa będzie musiała stłumić [Antifa i BLM]”.

Prezydent powinien zawiesić posiedzenie Kolegium Elektorów z 14 grudnia i inaugurację nowego Kongresu 6 stycznia.

Szacuje, że 85 milionów ludzi głosowało na Trumpa.

Sądy wojskowe są konieczne, ponieważ zwykłe sądy nie są w stanie tego rozstrzygnąć.

Zdradzieccy aktorzy powinni zostać aresztowani i postawieni przed trybunałami wojskowymi. Jest to jedyny wymiar sprawiedliwości, który może funkcjonować bez obecnego poziomu korupcji.

Zawieś inaugurację do czasu pełnego zbadania tych wyborów.

My, Lud, żądamy tego działania od Prezydenta.

„To ostatnie wolne wybory, jakie będziemy mieć”, jeśli nie ujawnimy tego oszustwa wyborczego. Wybory w Gruzji zostaną skradzione za pomocą maszyn do głosowania HAMMER, Scorecard i Dominion.

Druga tura wyborcza w Gruzji musi zostać zawieszona do czasu pełnego zbadania oszustwa wyborczego.

„Nie można zaakceptować tej korupcji. To zdrada i musimy dokładnie zbadać tę sprawę ”.

Prezydent musi wspierać i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych przed wszystkimi wrogami, zarówno zagranicznymi, jak i wewnętrznymi. To są wrogowie domowi. „Jak mówi Stalin, nie ma znaczenia, kto głosuje, liczy się, kto liczy głosy”.

Ludzie z amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości nie rozumieją, jak działa cyberwojna. Tak więc brakuje im prawdziwego zrozumienia zbrodni i aktów wojennych popełnianych przeciwko Stanom Zjednoczonym.

„Właściciel i kierownictwo Fox News jest współwinne zdrady”.

Amerykańscy marszałkowie powinni byli przejąć wszystkie serwery Dominium dzień po wyborach i zabezpieczyć je jako dowody kryminalistyczne.

Ludzie, którzy zmienili głosy w maszynach, powinni wiedzieć, że zostaną oskarżeni o zdradę i grozi im kara śmierci.

Rząd śledzi konwersję kart do głosowania na głosy. „Właśnie tam pojawia się manipulacja. Śledzimy to. Mamy te informacje ”.
Oto sześciominutowy film poglądowy. Zapraszam do opublikowania tego w innym miejscu:
Brighteon.com/7497ff5e-44b3-44d4-9363-c9fcbea100ba
Oto mój najnowszy podcast o aktualizacji sytuacji, który analizuje wiele z tych samych problemów. Obecnie tworzę jeden z tych podcastów każdego dnia i wychodzą one około godziny 13:00 czasu centralnego na Brighteon.com. Jestem zdecydowany produkować je do czasu rozwiązania obecnej sytuacji wyborczej.
Brighteon.com/df4e479e-ae5e-4995-90e7-74848980a616
Usłysz wszystkie aktualizacje sytuacji z poprzednich dni na kanale Health Ranger Report na Brighteon.com:
https://www.brighteon.com/channels/hrreport
Boże błogosław Amerykę.

newstarget.com